• Schowek
  • Sklep Select Store
    Wszystkie kraje All Countries
  • 0

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m

Fiber Optic Patch Cables

  • SC duplex connector to SC duplex connector
  • Ceramic ferrule
  • Multimode fiber 62.5 / 125my
  • Length: 2 m
  • Corresponds to the MADI protocol

Klienci którzy oglądali artykuł pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m kupili u nas następujące produkty

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m 57% klientów kupiło dokładnie ten produkt
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
11,80 € Do koszyka
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 12% klientów kupiło pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 12,80 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 11% klientów kupiło pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 9,80 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m 7% klientów kupiło pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m 17,70 €
pro snake LWL Madi-Cable SC-LC Duplex5m 3% klientów kupiło pro snake LWL Madi-Cable SC-LC Duplex5m 17,70 €
Najpopularniejsze Pozostałe Kable Komputerowe

Podobne produkty i akcesoria

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m
(12) pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
12,80 €
Stairville Stage Tape 400BK
(2181) Stairville Stage Tape 400BK
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
3,50 €
K&M 23956 Popkiller
(1241) K&M 23956 Popkiller
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
19,70 €
the sssnake Optical Cable 2m
(224) the sssnake Optical Cable 2m
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
5,80 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
14,70 €
RME Fireface UFX+
(7) RME Fireface UFX+
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
2 666 €
Focusrite RedNet D64R Focusrite RedNet D64R
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
2 444 €
Cymatic Audio MADI Option Card Cymatic Audio MADI Option Card
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
298 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 30m pro snake LWL MADI SC Duplex 30m
Na tel./email
Na tel./email

Termin dostawy nie został jeszcze określony W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt.

Informacje dotyczące wysyłki
48 €

13 Oceny klientów:

Ocena ogólna
4.8 na 5 gwiazdek
wykończenie
5 Gwiazdki
10 Klienci

10 klientów oceniło ten produkt na 5 gwiazdki.

10 klientów napisało tekst w innym języku lub nie napisało tekstu.

4 Gwiazdki
3 Klienci

3 klientów oceniło ten produkt na 4 gwiazdki.

3 klientów napisało tekst w innym języku lub nie napisało tekstu.

3 Gwiazdki
nikt
2 Gwiazdki
nikt
1 Gwizdka
nikt
Aktualnie ten produkt posiada ocenę tylko w innym języku.

1 z 1 ocen

Tłumaczenie automatyczne (Pokaż oryginał)
Oryginalna ocena (Pokaż tłumaczenia)
Wystąpił błąd. Proszę spróbować później.

Gut Verarbeitetes MADI Kabel für wenig Geld

Łącznie
wykończenie
GREVE STUDIO Berlin, 26.06.2013
Solide Qualität.
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie...

Czy ta opinia powinna zostać usunięta?

Wyślij
11,80 € 50,88 zł
Zawiera podatek VAT, nie zawiera kosztów wysyłki

Faktura w walucie euro

Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
Numer artykułu 112309
Cena za 1 szt.
Produkt dostępny od sierpień 2007
Ocena ogólna
wykończenie
Ranking sprzedaży
w tej kategorii Ranga 15
na thomann.de Ranga 49983
Powiadom innych o tym produkcie
  • Facebook
  • Twitter
  • E-mail
  • Pinterest
  • Google+
Twój asystent sprzedaży
Tel: +49-9546-9223-30
Fax: +49-9546-922328
* Ceny zawierają podatek VAT. Do ceny artykułu(ów) należy doliczyć koszty wysyłki. Oferty ważne do wyczerpania zapasów. Za błędy w opisie i innego rodzaju pomyłki nie ponosimy odpowiedzialności. CK=Cena katalogowa produktu
(14)
(1)
(2)
Zgłoś błąd

Zauważyles błąd i chciałbys nas o tym powiadomić?

Dziękujemy za Twoją wiadomość, zostanie ona przetworzona najszybciej jak to możliwe.

anuluj