• Schowek
  • Sklep Select Store
    Wszystkie kraje All Countries
  • 0

pro snake LWL Cable SC-LC Duplex 2m

pro snake LWL Cable SC-LC Duplex 2m

LWL Patchkabel, 50/125µm, OM3, SC-Duplex Jack to LC-Duplex Jack, ceramic ferrule, multimodefase, length 2m,

Podobne produkty i akcesoria

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m
(10) pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
17,70 €
Stairville Stage Tape 400BK
(2189) Stairville Stage Tape 400BK
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
3,50 €
K&M 23956 Popkiller
(1252) K&M 23956 Popkiller
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
19,70 €
the sssnake Optical Cable 2m
(226) the sssnake Optical Cable 2m
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
5,80 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
14,70 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 30m pro snake LWL MADI SC Duplex 30m
Na tel./email
Na tel./email

Termin dostawy nie został jeszcze określony W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt.

Informacje dotyczące wysyłki
48 €
14,70 € 62,65 zł
Zawiera podatek VAT, nie zawiera kosztów wysyłki

Faktura w walucie euro

Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
Numer artykułu 239306
Cena za 1 szt.
Produkt dostępny od listopad 2009
Ranking sprzedaży
w tej kategorii Ranga 20
na thomann.de Ranga 56108
Powiadom innych o tym produkcie
  • Facebook
  • Twitter
  • E-mail
  • Pinterest
  • Google+
* Ceny zawierają podatek VAT. Do ceny artykułu(ów) należy doliczyć koszty wysyłki. Oferty ważne do wyczerpania zapasów. Za błędy w opisie i innego rodzaju pomyłki nie ponosimy odpowiedzialności. CK=Cena katalogowa produktu
(2)
(1)
(1)
Zgłoś błąd

Zauważyles błąd i chciałbys nas o tym powiadomić?

Dziękujemy za Twoją wiadomość, zostanie ona przetworzona najszybciej jak to możliwe.

anuluj