• Schowek
  • Sklep Select Store
    Wszystkie kraje All Countries
  • 0

pro snake LWL Cable SC-LC Duplex 20m

pro snake LWL Cable SC-LC Duplex 20m

Patch Cables

  • 50/125 µm
  • SC duplex connector to LC Duplex connector
  • Ceramic ferrule
  • Multimode fibre
  • Diameter: 3 mm
  • OM2
  • Length: 20 m
  • Colour: Orange

Podobne produkty i akcesoria

Lindy RS232 Cable 9pin St/Kpl 10m
(6) Lindy RS232 Cable 9pin St/Kpl 10m
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
19,90 €
Stairville Stage Tape 400BK
(2212) Stairville Stage Tape 400BK
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
3,50 €
K&M 23956 Popkiller
(1264) K&M 23956 Popkiller
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
19,70 €
the sssnake Optical Cable 2m
(230) the sssnake Optical Cable 2m
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
5,80 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 30m pro snake LWL MADI SC Duplex 30m
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
48 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
14,70 €
19,70 € 83,25 zł
Zawiera podatek VAT, nie zawiera kosztów wysyłki 20 €
darmowa wysyłka od 199 €

Faktura w walucie euro

Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
Numer artykułu 203732
Cena za 1 szt.
Produkt dostępny od styczeń 2008
Ranking sprzedaży
w tej kategorii Ranga 31
na thomann.de Ranga 64614
Powiadom innych o tym produkcie
  • Facebook
  • Twitter
  • E-mail
  • Pinterest
  • Google+
Twój asystent sprzedaży
Tel: +49-9546-9223-30
Fax: +49-9546-922328
* Ceny zawierają podatek VAT. Do ceny artykułu(ów) należy doliczyć koszty wysyłki. Oferty ważne do wyczerpania zapasów. Za błędy w opisie i innego rodzaju pomyłki nie ponosimy odpowiedzialności. CK=Cena katalogowa produktu
(2)
(2)
Zgłoś błąd

Zauważyles błąd i chciałbys nas o tym powiadomić?

Dziękujemy za Twoją wiadomość, zostanie ona przetworzona najszybciej jak to możliwe.

anuluj