Daddario Varigrip

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 24.04.
P
Używam, lubię i polecam
Propeller 14.05.2020
Słyszałem wiele negatywnych opinii na temat tych urządzeń. Wiele osób twierdzi, że ich używanie nie ma sensu. Ja się nie zgadzam i polecam.
Urządzenie jest prostym, ale sprytnym trenażerem palców. Jest kilka możliwości "treningu" do tego mamy regulowany "opór" urządzenia.

Generalnym założeniem jest umożliwienie wykonania treningu palców bez kontaktu z gitarą. Np. oglądając telewizję czy pracując.
To działa, urządzenie trenuje palce, pozwala się odstresować (jak kulki do gniecenia) i jest na tyle małe i ciche, że można je mieć zawsze pod ręką. Efekty są widoczne, siła palców wzrasta, ma się wrażenie, że po treningu, palce z większą łatwością poruszają się po gryfie.

Szczerze polecam.

T
Polecam
Toshu 11.12.2019
W tym samym czasie zamówiłem dwa gadżety do ćwiczenia palców. Opisywany produkt czyli Planet Waves Varigrip oraz Gripmaster GMG wszystko od Thomanna.

Zdecydowanie wygodniejszy jest Planet Waves Varigrip. Przyciski nie są za blisko siebie więc nic nie haczy podczas ćwiczenia. Oraz na plus jest to że można regulować siłę docisku oraz góra przycisków jest pokryta gumą. Dzięki temu palce się nie ślizgają mimo większego nacisku.

Polecam!

k
Srednia jakosc wykonania
kegnar 08.04.2018
Niestety jakosc wykonania nie jest idealna - napisy z urzadzenia scieraja sie po miesiacu uzywania. Reszta raczej ok, ale zabawka sama w sobie nie niesie zadnych atutów na wzmocnienie reki w oczekiwanych rezultatach dla basisty ;)