Millenium GS-2001 E
7,90 € 37,24 zł
Zawiera podatek VAT, nie zawiera kosztów wysyłki 9,90 €
Cena w zł podana jest w celach orientacyjnych
Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 6.07.
M
Pomocny i niedrogi, moze zawsze stac obok
Malibu 19.01.2019
Stojak na gitare jest wykonany z dobrych, trwalych materialów. Dzwiga elektryka i akustyka. Stoi równo, nie ucieka. Jest lekki i skladany w razie przenosin. Warty swej niewygórowanej ceny. I trudno narzekac na niego. Jesli ktos ma nerwice z uwagi na lakier drogiej nowej gitary to warto zauwazyc, ze lekko sie zaznaczaja czarne mazy od wewnetrznej strony korpusu gitary (dlatego za wykonczenie odejmuje 1 gwiazde). Generalnie stosunek cena/jakosc 5/5. Warty zakupy. Polecam!

P
W porządku sprzęt
Przem76 23.01.2021
Statyw spełnia swoją rolę, jest dobrze wyważony i stabilny, miękkie, gumowe nakładki na uchwyty podtrzymujące korpus gitary, to dobry pomysł, nie ma ryzyka odkształceń na korpusie.
Dodatkowo te uchwyty są na tyle szerokie, że gitarę można stawiać na statywie w miękkim pokrowcu, w czasie dłuższych przerw w graniu (choć tego nie lubi żaden gitarzysta ;))

K
Stojak gitarowy.
Kovboysky 06.11.2021
Mógłby być stanowczo lepiej wykonany gdyż w trakcie użytkowania zdarzyło mi się wygiąć nie używając dużej siły jedno z ramion.

K
Świetny stosunek jakości do ceny!
Kaqalko 13.01.2021
W tej cenie bezkonkurencyjny!
+Bardzo kompaktowy, po złożeniu zajmuje mało miejsca i można go wszędzie zabrać
+Stabilny, przez co nie strach odstawić na nim gitarę
-Jedynie warto zabezpieczyć miejsca kontaktu gitary ze stojakiem jakimś filcem/czymś co nie zostawia śladów

D
Polecam!
Divisio23 30.12.2020
Na początku byłem sceptycznie nastawiony do tej podstawki, bo wydała się podejrzanie tania. Okazało się, że jest bardzo stabilna, nie wymaga ciągłej regulacji, no i wykończenie produktu na wysokim poziomie, nóżki się nie rozjeżdżają, dzięki gumowym nakładkom.
Bardzo polecam.

J
Juzio 20.09.2021
Tani, stabilny i bardzo wygodny. Lepszy od droższego który posiadam już jakiś czas.

P
Stabilny i wygodny ale zostawiający ślady
Plutonio 19.12.2018
Bardzo dobry stojak , wygodny i stabilny. Skladany, wiec spokojnie mozna go wsadzic do plecaka. Niestety stojak po pewnym czasie zostawia ślady na gitarze w miejscu podparcia. Aby tego uniknąć i chronić gitarę polecam okleić miejsce podparcia gitary na stojaku materiałem lub filcem.

G
Wspaniały!
Gitarson 02.03.2021
Ten stojak jest naprawdę świetny. Każdemu polecam jego zakup. Nie zawiedziesz się.

i
Super!
int84 04.03.2020
Bardzo solidna konstrukcja. Stabilne ułożenie gitary. Osobiście uważam, że powinien być elementem zestawów startowych.

e
dość niestabilny stojak
ellemire 06.02.2020
Jeżeli ktoś ma w domu miejsce na gitarę, której nic nie ruszy i nie trąci, to stojak będzie ok. Ja tego nie przemyślałam (mam koty i dość mało miejsca) i wymienię ten produkt na podobny, ale z "hakiem" na gryf.

Millenium GS-2001 E