Marshall Code 50

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 25.04.
I
Super prezent pod choinkę.
Ireneusz 16.12.2019
Zaczynam przygodę z modelowanym wzmakiem. Do tej pory korzystałem z kostek i multiefektów. CODE 50 spełnił moje oczekiwania na starcie, choć dopiero się poznajemy. Kupiłem go do użytku w domu i chyba się polubimy. Duży plus za sterowanie z poziomu smartfona i kompa. Aplikacja Marshall Gateway przejrzysta i łatwa w obsłudze. Następny plus za bezproblemową komunikację Bluetooth. Działa od razu po skomunikowaniu z tabletem. Nie wiem jak iOS ale na Androidzie bezproblemowo. Dźwięk, wiadomo Marshall . Na głośniku 12 " 50 Watt ma wydech jak trzeba. Cleany i przestery spoko. Nawet na fabrycznych presetach. Prawdziwa zabawa zaczyna się przy modelingu. Piecyk dla każdego. Początkującego i weterana. Świetny prezent super jakości pod choinkę za przystępną cenę. Obsługa Thomann OK. Szybko i profesjonalnie. Polecam i wszystkim nawiedzonym gitarnikom życzę Wesołych Świąt

Jb
Super wzmacjacz
Joanna bryndza 20.05.2017
Bardzo dobry produkt. Niesamowite brzmienia zarówno przy wspólpracy z Gibsonem jak i Fenderem.

100 standardowych ustawien + mozliwosc obslugi za pomoca telefonu.

O
Super piecyk
Osmond 23.09.2020
Bardzo dobry produkt, godny polecenia. Super wykonany, przyjazny w obsłudze i piękne brzmiący. Obsługa Thomann szybka i profesjonalna, polecam.