K&M 18851 Carrying Case for Spider

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 24.04.
HB
Pokrowiec
HUBSON BAND 20.04.2023
Idealny pokrowiec, mógłby być trochę grubszy ale ogólnie spełnia swoją funkcję. Polecam 👌👌👌
stabilność

Torba do Spider Pro za małe pieniądze.
Maroi 21.06.2023
Torba do statywu Spider Pro uszyta z mocnej tkaniny, o mocnych, dobrze wszytych pasach do noszenia, fajnie się prezentująca za nieduże pieniądze.Na pewno chroni statyw przed przypadkowymi zarysowaniami a to duża zaleta.Dotąd często transportowałem statywy bez pokrowców autem osobowym, myśląc że będą odpowiednio zabezpieczone ale po pewnym czasie jednak statywy się rysowały podczas jazdy.Mogła by być grubiej wyściełana ale i tak warto ją mieć w komplecie ze statywem, zwłaszcza że jest niedroga.

PH
Piter Hammond 16.04.2023
Nie jest to zbyt dobry pokrowiec. Uchwyt znajduje się w złym miejscu, przez co po włożeniu do pokrowca statywu, nie jest dobrze wyrównoważony.