Kawai ES-110 B
569 € 2 617,34 zł
Ceny z podatkiem VAT
Cena w zł podana jest w celach orientacyjnych
Artykuł dostępny w magazynie
Artykuł dostępny w magazynie

Artykuł jest dostępny od ręki.

Informacje dotyczące wysyłki
Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Czwartek, 9.12. a Piątek, 10.12.
K
Swietne cyfrowe pianino za nieduze pieniadze!
Kondeer 15.02.2018
Pianino kupilem z mysla o doksztalceniu sie w grze na tym instrumencie.
Uzywane w domu w celach hobbystycznych.

Zalety:
Rewelacyjnie brzmiace pianino oraz inne wbudowane instrumenty. W tym przedziale cenowym moim zdaniem na prózno szukac cos lepiej grajacego.
Swietnie wywazone klawisze. Na tym instrumencie gra to czysta przyjemnosc.
Funkcje typu:
-recording (pozwala na nagranie naszej gry, a nastepnie jej odtworzenie wraz z mozliwoscia dogrywania pod nagranie),
-bluetooth midi (jeszcze nie mialem okazji testowac ale na filmach wyglada ciekawie).
-wbudowany metronom (mozna dowolnie modyfikowac tempo oraz sekwencje)
-split, dual, transpose, tune
-lekcje z mozliwoscia wyboru, która dlon ma grac
-cala masa innych funkcji.
-2 wyjscia na sluchawki
-naprawde solidny pedal sustain i podstawka na nuty w zestawie!
-ladny design
-skomplikowany a zarazem intuicyjny w obsludze
-waga - niecale 10kg

Wady:
-brak wyswietlacza (mogli zaprogramowac chociaz takiego malutkiego zeby widziec w jakim trybie gramy, jakies podstawowe informacje zeby wyswietlal. Tak niestety musimy spedzic troche wiecej czasu z instrukcja zeby ogarnac potencjal sprzetu)
-brak USB - co mnie bardzo zdziwilo bo w tych czasach to prawie norma. Niby jest wyjscie MIDI ale niestety nie dziala tak jakbym chcial - czyli bezposrednio kablem midi-usb do komputera i mamy klawiature sterujaca.
-brak oslonki na klawisze

Na razie tyle zauwazylem po kilku dniach ogrywania :)

W skrócie: topowe cyfrowe pianino w tym przedziale cenowym.

S
Super pianino w super cenie
Sobesciak 03.02.2021
Jestem bardzo zadowolony z zakupu i obsługi. Praca klawiatury i realistyczny dźwięk fortepianu to niewątpliwe atuty instrumentu. Trochę obawiałem się wbudowanego nagłośnienia ale okazało się, że niepotrzebnie. Do domowego użytku jest wystarczające. Dużą zaletą jest także solidny pedał. Trochę szkoda, że nie ma MIDI USB. No cóż, nie można mieć wszystkiego.

t
bardzo fajny instrument
tomek123 03.11.2018
jest to moje pierwsze pianino wiec nie mam specjalnie porownania. nie brzmi tak dobrze jak fortepian u nauczyciela ale daje rade i mozna grac pozno w nocy.

jedyny slaby punkt to male glosniki. lepiej brzmi przez dobre sluchawki lub zewnetrzene glosniki

Kawai ES-110 B