Harley Benton Vintage Overdrive

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 25.04.
NC
bardzo fajny efekt
Nick Carter 26.05.2020
Świetny efekt. Możesz stosować jako podbicie, albo jako przester. Mega fajne klasyczne brzmienie TS.

Wykonanie bdb. Absolutnie nie ma się do czego przyczepić.

Wygląd - super. Kozacki kolor, małpy na froncie extra.

Brzmienie: bardzo fajny crunch, poprzez śpiewne blues rockowe, aż po dziki heavy metal '80 (np. Judas Priest: British Steel).

Świetny. Tak po prostu. A do tego mało kosztuje.

p
TS po prostu TS!
patryktarnogo 13.11.2019
Słynny oldschoolowy przester. Nic dodać nic ująć. Gałki może za dużo nie robią, są mocno zero jedynkowe, ale tu nie o to chodzi! Crunchuje, przesterowuje i dopala. Tylko łapać tele w łapę i grać!

D
Dobry boost
Didejek 14.01.2019
Kupilem do dopalania wzmacniaczy jako tania alternatywe dla tube screamera, dziala ok. Poziom szumów móglby byc troche nizszy ale nie jest zle. Solidna obudowa i w sumie fajny wyglad. Stosunek jakosc do ceny rewelacja

s
Fajny overdrive w dobrej cenie.
sibit 26.04.2019
Bardzo fajny "overdrajwik". Używam klasycznie, zgodnie z przeznaczeniem czyli jako lekkiego przesteru typu overdrive ala Tube Screamer. Dobre wykonanie, dobre brzmienie, fajny wygląd, dobra cena. Polecam.

Z
Bardzo fajna kostka do strata
Zwierzu 08.05.2019
Moim zdaniem najlepiej brzmi w połączeniu ze stratocasterem. Przy humbackerach jak dla mnie ma trochę za mało ciepła, jest dość krzykliwa i jasna. Przy stracie fajnie uwypukla szklankę i przyjemnie to "gada". Ale ogólnie rzecz biorąc jak za tę cenę, to naprawdę bardzo fajny overdrive.