Harley Benton SC-450Plus HB Vintage Series

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 17.04.
N
W tej cenie? Ideał :)
N4than 17.10.2023
Przed zakupem gitary poświęciłem masę czasu na sprawdzenie, co warto kupić na start. Do tego modelu przekonał mnie Baz0k na YT. W odróżnieniu od egzemplarza, który On recenzował, mój nie ma problemów z wykończeniem. Wszystko wygląda pięknie, śruby wkręcone są pod właściwymi kątami, przełączniki i gałki działają i są proste, mostek zwarty, brzęczeń strun brak. Już po wyjęciu z pudła dało się na niej nieźle grać, lutnik nie miał wiele do roboty, jeśli chodzi o ustawienie. Za tę cenę, polecam :)

V
Świetny stosunek ceny do jakości
VojTecH94 28.08.2023
Bardzo staranne wykonanie, i dobra jakość gitary. Jedyny mankament jaki udało mi się znaleźć to przekrzywione pokrętło (najbliższe mostka), ale technicznie w niczym to nie przeszkadza.

D
Nie zły instrument, ale ma swoje problemy.
Dimitij 09.11.2023
Nie zła gitara, ale trzeba kupować i rozumieć że za te cenę dobra i tylko dla domu. Jeszcze trzeba być gotowym od razu zawieźć do lutnika żeby Majster poprawił jakie kolwiek mini wady, a oni niestety są.
Polecam ale tylko po sprawdzeniu lutnika.