Harley Benton CG-45 NS

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 19.04.
w
Harley Benton
wicia60 26.01.2022
Brakowało mi poręcznej, niedużej gitary na co dzień. Ta jest akurat.

L
Niezła gitara
Luks1976 13.08.2022
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Jedyny mankament, do którego muszę się przyzwyczaić to gryf. Jest bardzo cienki i ma się poczucie, iż jest bardzo delikatny. Mam inną gitarę akustyczną i tam jest on trochę grubszy. W tej mahoniowej jest on cieńszy, stąd ta moja opinia. Generalnie gitara ma dobry sustain, jest bardzo dźwięczna (jestem tym bardzo pozytywnie zaskoczony) i ma mniejsze pudło ( o to mi chodziło, bo szukałem czegoś na wakacje i chyba znalazłem). Kupiłem ją jako zastępczą gitarę na wakacje. Dobry wybór.

L
jest naprawdę dobra
Luki88 17.09.2023
gram już na tej gitarze dobre kilka miesięcy i mogę stwierdzić z pewnością to że jest to dobrze zrobiony instrument w bardzo przystępnej cenie
piękny kolor
dobry kształt
i dobry dźwięk który jest przyjemny dla ucha
jedyne co mi trochę przeszkadza to wysokość strun, ale to da się szybko i prosto naprawić
ogólnie świetna gitara

I
Rewelacja
Ivo-Music 23.10.2018
Nie dosc, ze swietnie wyglada to jeszcze na rewelacyjny dzwiek. Kupilem juz kilka sztuk i wszyscy uzytkownicy zachwyceni. Polecam, gitara swietna jak za te pieniadze.

Super gitara
Anonimowy 25.10.2016
Dobrej jakosci gitara w dobrej cenie, szczegolnie na gabaryt pudla polecam dla kobiet.

fenomenalny sound!
Anonimowy 18.10.2016
przy tej cenie instrument nie do pobicia, glosny, spiewny i.. wyjatkowy:)

C
Dobra Gitara
Catalydd 22.01.2024
Po paru miesiącach użytkowania mogę stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych opcji w tej grupie cenowej.