Harley Benton Custom Line King-CE VS

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 25.04.
B
Gitara jest OK.
BBHammerPL 11.04.2021
Gitara jak tysiące innych. Ogrywając ją w sklepie zwróciła moją uwagę jasnym brzmieniem. Próbowałem "bliźniaczy" model z EPIPHONE i jak na warunki w sklepie, brzmiały w zbliżony sposób. Jakie różnice? HB ma zamontowany uboższy preamp. Reszta bardzo podobna. Co jeszcze je różniło? Waga, HB jest o połowę lżejszy (to raczej wada niż zaleta) ale zarazem o połowę tańszy (to raczej zaleta niż wada). Wybrałem HB ze względu na cenę, wagę. Sprawę preampu można przemilczeć bo i tak lepiej nagrywać z micro. Ogólnie fajna gitara, dobrze wykończona. Po roku używania ma tylko małe rysy na tylnej stronie pudła. Jakiś mały kawałek "perły" z podstrunnicy się leciutko oderwał (to chyba był kawałeczek lakieru z wierzchu), ale nie ma to wpływu na użytkowanie. Progi ładnie wykończone gładziutkie i równe. Dość długo podło śmiedziało klejem ale już się wyśmierdziało. Pudło jest duże, więc raczej zalecam zakup osobom o długich ramionach. Jestem zadowolony i uważam, że to był dobry wybór. POLECAM.

Custom Line king
Anonimowy 10.01.2023
Swietna gitara bardzo dobre brzmienie, klucze grover, jedna z najlepszych akustyków na jakich gralem , bije konkurencje zadnych Marek, polecam

T
Rewelacja
TomaszPPP 03.01.2024
Ta gitara jest świetna. Mam ją juz 1,5 roku i zdażyla już się rozegrać. Zalożylem struny Elixir i jestem bardzo zdowolony z tego jumbo - brzmienia.