DR Strings Tite-Fit MT-10

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
W
Dobre struny w dobrej cenie
Weedkor 26.04.2022
Świetne struny z którymi pierwszy raz zetknąłem się właściwie przez przypadek. Produkty firmy DR to chyba jedyne struny o których mogę powiedzieć, że nigdy nie zdarzyło mi się ich urwać i nigdy mnie nie zawiodły. Producent chwali się również tym, że mają przedłużoną żywotność i faktycznie, w porównaniu z odpowiednikami innych producentów struny "wytrzymują" więcej - również fizycznie, zaryzykowałbym stwierdzenie, że są wytrzymalsze od popularnych Paradigmów. Brzmienie można opisać jako dość jasne, aczkolwiek przy tym zbalansowane, klarowne i niesamowicie agresywne - świetnie sprawdza się z potężnymi przesterami gwarantując przejrzystość od samego początku toru sygnałowego. Jako jedyną wadę mogę wskazać pakowanie ich przez producenta parami - są zapakowane w trzy papierowe torebki co niestety wpływa negatywnie na komfort zmieniania strun, a także na finalną ocenę produktu.