5 / 5

dynamika

Produkt będzie dostępny w ciągu kilku miesięcy
Produkt będzie dostępny w ciągu kilku miesięcy

Ten artykuł został wyprzedany i jest zamówiony ponownie u dostawcy. Niestety dostawca nie jest w stanie zagwarantować terminu dostawy w czasie najbliższych trzech miesięcy. Zalecamy wybór alternatywnego produktu z naszego sklepu.

B
Bardzo luksusowy Par Force!!
Brusheen 26.07.2022
Ogólnie Par Force jest wykończony perfekcyjnie! Jedna rzecz, która od razu wpadła mi w oko po zakupie instrumentu, to instrument nie ma dwóch spustów wody - a jeden! Po drugie Par Force w jednym miejscu (dookoła) ma taki jaśniejszy pasek lakieru - nie wiem czy to błąd w produkcji, czy tak ma być ale nie zbyt ładnie to wygląda. Przy takim czymś sklep mógł sprzedać tego Par Force taniej, albo przynajmniej mogli dorzucić jakiś rabat, albo bon na kolejne zakupy.

Co jak co, ale bardzo polecam ten instrument, jest w porządku i nieźle się na nim gra!
dynamika