Cordial CMK 222 BK/100M

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 17.04.
R
Jedyne słuszne przewody
Rolny 08.04.2020
Cordiala CMK222 używam już ponad 6 lat, w studio nagraniowym, oraz po imprezach, wszystkie kable bez wyjątku działają, nie są poprzecierane, nic nie brumi, nic nie szumi.
Porównując do innych popularnych nieco droższych przewodów których też używam od conajmniej 10 lat, cordiale wypadają lepiej, są mniej sztywne, nie łamią się.

Wady: Brak
Zalety: Wykończenie, jakość miedzi, oplot ekranowy bardzo gruby, elastyczne, dobrze się zwijają, grube żyły 0,25mm!, do tego sznur wzmacniający wewnątrz.

Polecam wszystkim!

B
Cordial najlepszy kabel
Bisti 22.07.2020
Cena do jakości najlepsza na świecie! Idealnie pasują do standardowych wtyczen Neutrik! to już pięćsetny metr tego kabla który posiadam w tym dwa ostatnie zakupione na Thomannie. Jestem zadowolony.

B
Sprawdzony i dobry kabel
Barbarski 15.01.2019
Bardzo dobry kabel, uzywam od lat i nigdy mi nie pekl, zero problemów, nie tlumi sygnalu na duzych odleglosciach, nie deformuje sie nawet po 10 latach uzytkowania mozna na nim polegac. Nie widze i nie slysze powodu zeby kupowac cos drozszego.