montaż

Ceny z podatkiem VAT

Darmowa dostawa spodziewana pomiędzy Czwartek, 4.04. a Piątek, 5.04.
G
Naprawdę świetny !
Gdańszczanin 24.03.2020
Subwoofer używany jest przeze mnie w instalacji kina domowego. Nigdzie go nie wynoszę, stoi sobie w jednym miejscu. Nie zależało mi na wyglądzie. W mojej ocenie jego montaż, ciężar są bardzo dobre. Współpracuje z 5 głośnikami Fun Generation PL 108 P . Moja jaskinia, w której stoi sprzęt ma 68 m². Sufit jest podwójnie skośny i w najwyższym miejscu ma 4 m wysokości. Subwoofer zasilany jest poprzez prosty mikser Phononic MM502, gdyż wyjście "sub" w amplitunerze podaje za niskie napięcie. Wyjście "sub" w amplitunerze podłączone jest pojedynczym przewodem RCA/6,3 mm do wejścia "mono" miksera ,a wyjście "main out" miksera,
2 przewodami 6,3 mm/XLR do subwoofera. Wzmacniacz subwoofera zasilam więc 2xMono. Gdy zasilam jednym kablem mono, sprzęt gra za ciszej, co oczywiste. Tak naprawdę, to system ten zbudowałem w celu przekonania się, czy za małe pieniądze można zrobić coś, co będzie bardzo dobrze i odpowiednio głośno grało. Nie zawiodłem się. Dźwięk jest potężny, wręcz fizycznie odczuwalny. Do tej pory (kilka miesięcy) nie zauważyłem żadnych wad tego sprzętu. Polecam.
montaż