Dostępny za 4-5 tygodnie
Dostępny za 4-5 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

I
Ta opinia jest trudna
IReszka 21.11.2020
Z jednej strony kocham ten mikser za jego elastyczność i możliwości. Z drugiej obsługa niektórych opcji jest bardzo nieintuicyjna i trzeba albo skorzystać z instrukcji albo kombinować.
Jeśli chodzi o efektor to jest bardzo w porządku i nagrywając z miksera nie czuję potrzeby podpinania zewnętrznych efektów lub VST.
Z pozytywów należy wymienić jeszcze bardzo fajne preampy oraz dobrze działające wbudowane Di-Boxy na gniazda gitarowe.
Za to dużym minusem w tym mikserze jest jakość interfejsu oraz poziom szumów własnych.
Kupiłem ten mikser z zamiarem posiadania interfejsu i miksera w jednym pudełku. Ale jakość nagrywanego dźwięku jest dla mnie niezadowalająca.
Z kolei na wyjściu oraz na nagraniach bardzo słychać, że mikser ten ma wysoki poziom własnych szumów.