• Verlanglijst
  • Winkel kiezen Select Store
    Alle landen All Countries
  • 0

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 3m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 3m

Patchkabel van glasvezel

  • SC-Duplex plug naar SC-Duplex plug
  • Keramische ring
  • Multimode fiber 62,5 / 125 my
  • Lengte: 3 m
  • Gespecificeerd voor MADI toepassingen

Verwante producten

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m
(12) pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 12,90
Stairville Stage Tape 400BK
(2175) Stairville Stage Tape 400BK
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 3,50
K&M 23956 Popkiller
(1241) K&M 23956 Popkiller
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 19,90
the sssnake Optical Cable 2m
(224) the sssnake Optical Cable 2m
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 5,90
Beyerdynamic Headphone Extension Cable 3,5
(7) Beyerdynamic Headphone Extension Cable 3,5
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 15,90
pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 14,90
Vovox link protect AD 200 S/PDIF
(1) Vovox link protect AD 200 S/PDIF
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 88
Focusrite RedNet D64R Focusrite RedNet D64R
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 2.499
Cymatic Audio MADI Option Card Cymatic Audio MADI Option Card
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 299
RME MADIface Pro RME MADIface Pro
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 1.199
Stairville Cable Cat5e RJ45 0,5m Hirose Stairville Cable Cat5e RJ45 0,5m Hirose
Binnen afzienbare tijd leverbaar (2-5 dagen)
Binnen afzienbare tijd leverbaar (2-5 dagen)

Dit product is besteld bij onze leveranciers en wordt over enkele dagen binnen verwacht.

Informatie over de verzending
€ 9,90
pro snake LWL MADI SC Duplex 30m pro snake LWL MADI SC Duplex 30m
Op aanvraag
Op aanvraag

Voor dit product is de leverdatum momenteel onzeker of onze leverancier kan ons geen concrete leverdatum opgeven. Neem s.v.p. contact met ons op voor meer informatie.

Informatie over de verzending
€ 49

8 Klantenevaluaties:

Algehele evaluatie
4.8 van 5 sterren
afwerking
5 Sterren
6 Klanten

6 Klanten hebben dit product met 5 Sterren gewaardeerd.

Daarvoor hebben 6 Klanten geen Text geschreven of in een andere taal commentaar geschreven.

4 Sterren
2 Klanten

2 Klanten hebben dit product met 4 Sterren gewaardeerd.

Daarvoor hebben 2 Klanten geen Text geschreven of in een andere taal commentaar geschreven.

3 Sterren
geen
2 Sterren
geen
1 Ster
geen
Voor dit product zijn er momenteel nog geen geschreven waarderingen in een andere taal

1 van 1 Text waarderingen

Automatisch vertaald (Origineel tonen)
Originele review (Vertaling tonen)
Helaas is er een fout opgetreden, probeert u het a.u.b. later nogmaals.

MADI Cable

Totaal
afwerking
24.11.2014
Bought this to run with my SSL AlphaLink converter to my MADI Xtreme PCIe card. Had no problems at all with it, does the job, no signal loss or glitches. I would have liked the cable to have something more substantial around it to protect it from snagging, getting damaged etc. As it is, it feels really thin and while that's all it needs to be to function reliably, I can't help feeling it could get damaged a bit too easily. Been using it for well over a year now though and I just make sure I don't mess around with it too much. Been fine though.
Evaluatie melden
Rapporteer een evaluatie…

Bent u van mening dat deze evaluatie om een of andere reden onjuist of onacceptabel is?

Rapport verzenden
€ 13,90
Incl. btw plus € 2,50 verzending
gratis verzending ab € 49
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
Artikelnummer 184283
Verkoopeenheid 1 stuk
Leverbaar sinds augustus 2005
Totale evaluatie
afwerking
Best seller rang
in deze kategorie Rang 17
op thomann.de Rang 49281
Dit product sharen
  • Facebook
  • Twitter
  • E-mail
  • Pinterest
  • Google+
Uw contactpersoon
Tel: +49-9546-9223-30
Fax: +49-9546-922328
* Aanbiedingen incl. BTW en geldig zo lang de voorraad strekt. Verzending €2,50flatrate binnen Nederland. Bij een bestelling vanaf 49.00€ verzenden wij GRATIS naar Nederland. Voor drukfouten en vergissingen wordt geen aansprakelijkheid genomen. *UVP=Adviesprijs van de fabrikant is niet bindend.
(14)
(1)
(3)
(1)
(1)
(1)
Feedback

Fout gevonden of wilt u feedback geven op deze pagina?

We kijken er naar uit om van u te horen en proberen elk probleem zo snel mogelijk op te lossen.

Annuleer