• Verlanglijst
  • Winkel kiezen Select Store
    Alle landen All Countries
  • 0

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m

Patchkabel van glasvezel

  • SC-Duplex plug naar SC-Duplex plug
  • Keramische ring
  • Multimode fiber 62,5 / 125 my
  • Lengte: 5 m
  • Gespecificeerd voor MADI toepassingen

Klanten die geinteresseerd waren in pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m hebben vervolgens de volgende producten gekocht:

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 49% kocht precies hetzelfde produkt
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 12,90 In het winkelmandje
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m 15% kocht pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m € 17,90
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 14% kocht pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m € 9,90
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m 10% kocht pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m € 11,90
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 3m 3% kocht pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 3m € 13,90
Onze meest geliefde overige computer-kabel

Verwante producten

pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 14,90
Dynaudio BM5 MKIII
(15) Dynaudio BM5 MKIII
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 398
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m
(10) pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 17,90
RME MADIface Pro RME MADIface Pro
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 1.199
Stairville Cable Cat5e RJ45 0,5m Stairville Cable Cat5e RJ45 0,5m
Waarschijnlijke levering op 05.04.2017
Waarschijnlijke levering op 05.04.2017

Dit product wordt binnen verwacht op bovenvermelde datum en kan dan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 9,90
pro snake LWL MADI SC Duplex 30m pro snake LWL MADI SC Duplex 30m
Op aanvraag
Op aanvraag

Voor dit product is de leverdatum momenteel onzeker of onze leverancier kan ons geen concrete leverdatum opgeven. Neem s.v.p. contact met ons op voor meer informatie.

Informatie over de verzending
€ 49

12 Klantenevaluaties:

Algehele evaluatie
5 van 5 sterren
afwerking
5 Sterren
12 Klanten

12 Klanten hebben dit product met 5 Sterren gewaardeerd.

Daarvoor hebben 12 Klanten geen Text geschreven of in een andere taal commentaar geschreven.

4 Sterren
geen
3 Sterren
geen
2 Sterren
geen
1 Ster
geen
Voor dit product zijn er momenteel nog geen geschreven waarderingen in een andere taal

1–2 van 3 Text waarderingen

Alle waarderingen lezen
Automatisch vertaald (Origineel tonen)
Originele review (Vertaling tonen)
Helaas is er een fout opgetreden, probeert u het a.u.b. later nogmaals.
Totaal
afwerking

Gutes Produkt zum guten Preis

Jonin, 06.10.2012
Das Kabel ist gut verarbeitet und funktioniert einwand frei. Ich habe es jetzt seit vier Monate bei zahlreichen Liveshows im Einsatz und es hat auch die Tourstrapazen gut überstanden.
Evaluatie melden
Rapporteer een evaluatie…

Bent u van mening dat deze evaluatie om een of andere reden onjuist of onacceptabel is?

Rapport verzenden
Automatisch vertaald (Origineel tonen)
Originele review (Vertaling tonen)
Helaas is er een fout opgetreden, probeert u het a.u.b. later nogmaals.
Totaal
afwerking

Excellent et pas cher !

Jean-Maurice, 29.04.2015
Rien à redire: facile d'utilisation, vite installé.
Evaluatie melden
Rapporteer een evaluatie…

Bent u van mening dat deze evaluatie om een of andere reden onjuist of onacceptabel is?

Rapport verzenden
€ 12,90
Incl. btw plus € 2,50 verzending
gratis verzending ab € 49
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
Artikelnummer 184277
Verkoopeenheid 1 stuk
Leverbaar sinds november 2006
Totale evaluatie
afwerking
Best seller rang
in deze kategorie Rang 13
op thomann.de Rang 48176
Dit product sharen
  • Facebook
  • Twitter
  • E-mail
  • Pinterest
  • Google+
Uw contactpersoon
Tel: +49-9546-9223-30
Fax: +49-9546-922328
* Aanbiedingen incl. BTW en geldig zo lang de voorraad strekt. Verzending €2,50flatrate binnen Nederland. Bij een bestelling vanaf 49.00€ verzenden wij GRATIS naar Nederland. Voor drukfouten en vergissingen wordt geen aansprakelijkheid genomen. *UVP=Adviesprijs van de fabrikant is niet bindend.
(1)
(2)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
Feedback

Fout gevonden of wilt u feedback geven op deze pagina?

We kijken er naar uit om van u te horen en proberen elk probleem zo snel mogelijk op te lossen.

Annuleer