• Verlanglijst
  • Winkel kiezen Select Store
    Alle landen All Countries
  • 0

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m

Patchkabel van glasvezel

  • SC-Duplex plug naar SC-Duplex plug
  • Keramische ring
  • Multimode fiber 62,5 / 125 my
  • Lengte: 2 m
  • Gespecificeerd voor MADI toepassingen

Klanten die geinteresseerd waren in pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m hebben vervolgens de volgende producten gekocht:

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m 59% kocht precies hetzelfde produkt
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 11,90 In het winkelmandje
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 12% kocht pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m € 9,90
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 11% kocht pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m € 12,90
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m 7% kocht pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m € 17,90
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m 5% kocht pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m € 32
Onze meest geliefde overige computer-kabel

Verwante producten

pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 14,90
Rob Papen Predator 2 Rob Papen Predator 2
Per direct beschikbaar
Per direct beschikbaar

Voor dit product kunnen wij u meteen na aankoop, via e-mail, een downloadlicentie toesturen.

Informatie over de verzending
€ 133
Waves MetaFilter Waves MetaFilter
Per direct beschikbaar
Per direct beschikbaar

Voor dit product kunnen wij u meteen na aankoop, via e-mail, een downloadlicentie toesturen.

Informatie over de verzending
€ 45
pro snake LWL MADI SC Duplex 30m pro snake LWL MADI SC Duplex 30m
Op aanvraag
Op aanvraag

Voor dit product is de leverdatum momenteel onzeker of onze leverancier kan ons geen concrete leverdatum opgeven. Neem s.v.p. contact met ons op voor meer informatie.

Informatie over de verzending
€ 49
FabFilter Total Bundle FabFilter Total Bundle
Per direct beschikbaar
Per direct beschikbaar

Voor dit product kunnen wij u meteen na aankoop, via e-mail, een downloadlicentie toesturen.

Informatie over de verzending
€ 765

13 Klantenevaluaties:

Algehele evaluatie
4.8 van 5 sterren
afwerking
5 Sterren
10 Klanten

10 Klanten hebben dit product met 5 Sterren gewaardeerd.

Daarvoor hebben 10 Klanten geen Text geschreven of in een andere taal commentaar geschreven.

4 Sterren
3 Klanten

3 Klanten hebben dit product met 4 Sterren gewaardeerd.

Daarvoor hebben 3 Klanten geen Text geschreven of in een andere taal commentaar geschreven.

3 Sterren
geen
2 Sterren
geen
1 Ster
geen
Voor dit product zijn er momenteel nog geen geschreven waarderingen in een andere taal

1 van 1 Text waarderingen

Automatisch vertaald (Origineel tonen)
Originele review (Vertaling tonen)
Helaas is er een fout opgetreden, probeert u het a.u.b. later nogmaals.
Totaal
afwerking

Gut Verarbeitetes MADI Kabel für wenig Geld

GREVE STUDIO Berlin, 26.06.2013
Solide Qualität.
Evaluatie melden
Rapporteer een evaluatie…

Bent u van mening dat deze evaluatie om een of andere reden onjuist of onacceptabel is?

Rapport verzenden
€ 11,90
Incl. btw plus € 2,50 verzending
gratis verzending ab € 49
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
Artikelnummer 112309
Verkoopeenheid 1 stuk
Leverbaar sinds augustus 2007
Totale evaluatie
afwerking
Best seller rang
in deze kategorie Rang 17
op thomann.de Rang 53709
Dit product sharen
  • Facebook
  • Twitter
  • E-mail
  • Pinterest
  • Google+
Uw contactpersoon
Tel: +49-9546-9223-30
Fax: +49-9546-922328
* Aanbiedingen incl. BTW en geldig zo lang de voorraad strekt. Verzending €2,50flatrate binnen Nederland. Bij een bestelling vanaf 49.00€ verzenden wij GRATIS naar Nederland. Voor drukfouten en vergissingen wordt geen aansprakelijkheid genomen. *UVP=Adviesprijs van de fabrikant is niet bindend.
(2)
(1)
(12)
Feedback

Fout gevonden of wilt u feedback geven op deze pagina?

We kijken er naar uit om van u te horen en proberen elk probleem zo snel mogelijk op te lossen.

Annuleer