• Verlanglijst
  • Winkel kiezen Select Store
    Alle landen All Countries
  • 0

pro snake LWL Madi-Cable SC-LC Duplex5m

pro snake LWL Madi-Cable SC-LC Duplex5m

Patchkabel

  • 62,5/125µm
  • Van SC-Duplex plug naar LC-Duplex plug
  • Keramische ring
  • Multimode fiber
  • Gespecificeerd voor MADI toepassingen
  • Lengte: 5 m

Klanten die geinteresseerd waren in pro snake LWL Madi-Cable SC-LC Duplex5m hebben vervolgens de volgende producten gekocht:

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 29% kocht pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m € 12,90
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 25% kocht pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m € 9,90
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m 14% kocht pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m € 17,90
pro snake LWL MADI SC Duplex 50m 10% kocht pro snake LWL MADI SC Duplex 50m € 69
Onze meest geliefde overige computer-kabel

Verwante producten

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m
(10) pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 17,90
Stairville Stage Tape 400BK
(2181) Stairville Stage Tape 400BK
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 3,50
K&M 23956 Popkiller
(1241) K&M 23956 Popkiller
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 19,90
the sssnake Optical Cable 2m
(224) the sssnake Optical Cable 2m
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 5,90
pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 14,90
PureLink PI1000 0,5 PureLink PI1000 0,5
Binnen afzienbare tijd leverbaar (2-5 dagen)
Binnen afzienbare tijd leverbaar (2-5 dagen)

Dit product is besteld bij onze leveranciers en wordt over enkele dagen binnen verwacht.

Informatie over de verzending
€ 12,90
Neutrik NO2-4FDW-A Neutrik NO2-4FDW-A
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 75
pro snake LWL MADI SC Duplex 50m
(8) pro snake LWL MADI SC Duplex 50m
Op aanvraag
Op aanvraag

Voor dit product is de leverdatum momenteel onzeker of onze leverancier kan ons geen concrete leverdatum opgeven. Neem s.v.p. contact met ons op voor meer informatie.

Informatie over de verzending
€ 69
pro snake LWL MADI SC Duplex 30m pro snake LWL MADI SC Duplex 30m
Op aanvraag
Op aanvraag

Voor dit product is de leverdatum momenteel onzeker of onze leverancier kan ons geen concrete leverdatum opgeven. Neem s.v.p. contact met ons op voor meer informatie.

Informatie over de verzending
€ 49
€ 17,90
Prijs inkl. BTW, verzendkosten niet inbegrepen
Op aanvraag
Op aanvraag

Voor dit product is de leverdatum momenteel onzeker of onze leverancier kan ons geen concrete leverdatum opgeven. Neem s.v.p. contact met ons op voor meer informatie.

Informatie over de verzending
Artikelnummer 212469
Verkoopeenheid 1 stuk
Leverbaar sinds juni 2008
Best seller rang
in deze kategorie Rang 19
op thomann.de Rang 52055
Dit product sharen
  • Facebook
  • Twitter
  • E-mail
  • Pinterest
  • Google+
Uw contactpersoon
Tel: +49-9546-9223-30
Fax: +49-9546-922328
* Aanbiedingen incl. BTW en geldig zo lang de voorraad strekt. Verzending €2,50flatrate binnen Nederland. Bij een bestelling vanaf 49.00€ verzenden wij GRATIS naar Nederland. Voor drukfouten en vergissingen wordt geen aansprakelijkheid genomen. *UVP=Adviesprijs van de fabrikant is niet bindend.
(14)
(1)
(2)
Feedback

Fout gevonden of wilt u feedback geven op deze pagina?

We kijken er naar uit om van u te horen en proberen elk probleem zo snel mogelijk op te lossen.

Annuleer