Klantencentrum login

Blackmagic Design 3G SFP Optical Module

Fibre optic module for Blackmagic Optical Fiber devices

  • Easy mounting in standard SFP slots
  • Single-mode transmission for extra long range
  • Transmits 3G video signals with embedded audio

Keuzes van andere klanten:

Klanten die dit artikel bekeken hebben het volgende gekocht:

Blackmagic Design 3G SFP Optical Module
64% kocht precies hetzelfde product
Blackmagic Design 3G SFP Optical Module
Direct uit voorraad leverbaar
Direct uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddellijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
€ 69 In het winkelmandje
Blackmagic Design MiniConverter Optical Fiber12G
20% kocht Blackmagic Design MiniConverter Optical Fiber12G € 145
Blackmagic Design ATEM Camera Converter
3% kocht Blackmagic Design ATEM Camera Converter € 569
Blackmagic Design UltraStudio Recorder 3G
2% kocht Blackmagic Design UltraStudio Recorder 3G € 111
Blackmagic Design 6G SFP Optical Module
2% kocht Blackmagic Design 6G SFP Optical Module € 159
Onze meest geliefde Extender
1 Klantenevaluaties
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
5 /5
  • beeld/geluid
  • afwerking
Voor dit product zijn er momenteel nog geen geschreven waarderingen in een andere taal
gb Originele review (Vertaling tonen)
Helaas is er een fout opgetreden, probeert u het a.u.b. later nogmaals.
Totaal
beeld/geluid
afwerking
Optical SDI is excellent!
Davezawadi, 23.08.2021
Great product, SDI with fibre is the way forward. Whilst it looks to be a bit expensive compared with coax, it is the way to go over 50-100m. I have used it elsewhere over 10km, no reason why this product could not do the same, then very cost-effective. I have not tried the 6G or 12G modules but no reason to suspect that they will not be just as good.
Behulpzaam · Niet behulpzaam · Evaluatie melden
Rapporteer een evaluatie…

Bent u van mening dat deze evaluatie om een of andere reden onjuist of onacceptabel is?

Rapport verzenden
€ 69
alle prijzen incl. btw
Direct uit voorraad leverbaar
Direct uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddellijk verzonden worden.

Informatie over de verzending

Gratis verzending verwacht tussen Dinsdag, 28.09. en Woensdag, 29.09.

Uw contactpersoon
Tel: +49-9546-9223-45
Fax: +49-9546-9223-443
Tel: +49-9546-9223-4800
Fax: +49-9546-9223-4899