Thomann E-Guitar Gigbag BK

Szállítás megközelítőleg Csütörtök, 4.04. és Péntek, 5.04. közt.
m
Jó ár/érték arány
morscherszenasi 21.03.2021
A tokot egy HB HP-42 sig. Roasted TT gitárhoz rendeltem.Jobbszeretem a keménytokkal szemben a puhatokokat használni a súlyuk miatt és kevesebb helyigényük miatt.PRS SE gitárom puhatokja szerintem az egyik legjobb amit gitár mellé adnak, ehez tudom viszonyítani.Anyaga kicsit puhább ugyan, de a gitárt megfelelően védi, vastagsága megfelelő, könnyű is és masszívnak tűnik első használatra.A zipzárak szépen futnak nyitásra-zárásra, remélem ez hosszabb távon is így marad.Egy apróság hiányzik nekem, a tok belsejében a gitár nyakát rögzítő, tépőzáras pánt, amit sok tokban megtalálhatunk és stabilan tartja a gitárt, amikor hordozzuk.Pakolórekeszei elég nagyok, bőséggel elfér benne, amire szükséged lehet.Pántjai vékonyan párnázottak, ez hosszú távú hordáskor kényelmetlen lehet, nehezebb hangszer szállításakor, de rövidebb távra és nem sárnehéz LP kiegészítőjeként, szerintem ez sem lehet probléma.Az ennyiért kapható tokok mellett, azt gondolom, jó vétel, akár hosszabb távú használatra is ajánlani tudnám!

P
Perfect
Pet701 21.01.2023
Protects the guitar well, has enough soft paddles inside.
Lot of pockets to carry accessories - I can pack almost everything in it.

Another handle would be great on the other side of it to make it possible to carry the bag in both hands while the pockets face outwards from the body. Since it has only one handle, if you carry it in left hand the pockets can disturb you.
Totally recommended.

F
az árát megéri
Ferenc-M 16.08.2022
kialakítása, anyaghasználata kiváló, védelmet keveset ad a gitárnak.

V
Remek minőségi puhatok!
Vectra79 08.01.2024
Szuper minőség, tetszetős, elég masszív. A zipzárak tartósnak néznek ki. Elfér benne a gitár rendesen (Telecaster), sőt, ennél jóval nagyobb gitárok is beleférnek.

S
Kiváló!
SuperVoodoochile 02.03.2024
A gitártok megérkezett a gitárral együtt 4 nap alatt. A minősége kiváló, olyan amilyennek képzeltem, elégedett vagyok vele. Ajánlom mindenkinek a Thomann-t, nagyon profi a cég. Az ár/érték arány remek, a vasárlói élmény magas szintű. Ezután csak innen fogok rendelni!