Millenium BS-2211B MKII Set
51 € 18 592,36 ft
ÁFÁ-val, plusz 18 € szállítási költség
A ft ban feltüntetett ár csupán tájékoztató jellegű.
Azonnal szállítható
Azonnal szállítható

A termék raktáron van, azonnal szállítható.

Szállítással kapcsolatos tájékoztató
Csomagfeladás várható időpontja legkésőbb Kedd, 7.12.
nh
egyszerű és működik
norbert hollo 01.04.2021
meglepően könnyű, a hangfalat stabilan tartja, könnyen állítható, az árához képest sokkal jobb minőség, rosszabbra számítottam. az egy csillag levonást azért kapta, mert a sorját nem távolították el róla és rögtön az elején ahogy megtekertem az egyik rögzítőt, el is vágta az ujjam, szóval erre érdemes figyelni. a használati értékéből ez semmit nem von le

M
olcsó
Meta74 11.02.2019
Érdekes kialakítás, a teker?je olyan, mintha állandóan túlhúznám... kicsit fura, de hordtáska járt hozzá :)

G
GGbyte 16.11.2018
Ár érték arányban nekem a megfelelö volt, teszi a dolgát nagyobb súlyt mint ami rá van írva nem érdemes rátenni, tökéletesen müködik a levegös leengedö,stativ kivétele után is müködik.Nekem bevált. Stabilitása meg kell találni a pontos láb kinyitását.

s
Millenium BS-2211B MKII hangfal állvány
sinkovics 12.02.2019
2 db JBL Eon 615-ös alá vásároltam, és teljesen megfelel az elvárásaimnak. Leveg?s rásegítés, könny? alumínium, min?ségi kidolgozás. Negatívumot még nem tapasztaltam.

B
Jó ár/érték arány
B.Dani 09.04.2019
Szinte a legolcsóbb hangfal állvány. A 20 kg-os The box DSP115-öt stabilan tartja. A rúdnak van egy minimális kihajlása ha megmozgatjuk, de feld?lni nem fog.

N
Olcsó, végzi a dolgát
NuttyDog 26.04.2021
Olcsó állvány, de elvégzi a feladatát. Nem ajánlott megkapaszkodni benne, de nem is ezért van. A lábakat érdemes teljesen kihajtani, ha azt szeretnénk, hogy viszonylag stabilan álljon.

s
stabil és könny?
szakos1974 26.04.2017
Könny? és stabil, a tartóssága még kérdéses.
egy menet már megszakadt, de javítottam házilag...

B
Bgyuri 20.12.2019
Könnyű, jól használható, kicsit lehetne szorosabb a hangfalban, de tökéletesen tart.

Millenium BS-2211B MKII Set