Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Csütörtök, 4.04. és Péntek, 5.04. közt.
FG
Házistudió és HomeOffice
Fincy GO. 06.12.2020
Amatőr zenészként otthon magamnak zenélek, hardware szintetizátoraim számára az analóg keverés a sok sztereócsatorna miatt nehézkes volt. Korábbi hangkártyámnak ugyan 8 bemenete volt, de nem tudtam kiaknázni a szintik képességeit. Mióta ezt a keverő/hangkártyát használom a tetszőleges routing beállításokkal mindent meg tudok csinálni, a minősége számomra tökéletes. AUX-on pl. ki tudom küldeni bármelyik szinti jelét oscilloszkópra ami a hangszerkesztéskor elég hasznos. Féltem, hogy a szoftver szintik ASIO-val vajon hogy teljesítenek rajta, de ez is kifogástalan. Amikor játszok a szintiken, mobil telefonra kiteszem a szükséges slidereket és azonnal tudok keverni. A zene mellett fontos, hogy HomeOfficeban képes legyek bármikor egy videó konferenciára, hála a scenek-nek, egy kattintás és minden beáll a megfelelő felhasználáshoz. Szuper, hogy ilyenkor a EQ-val tudok javítani a partnerek hangján és vicces effektekkel (Pitch Shifter) fel tudom dobni a hangulatot. Javaslom mindenkinek, nagyon jó ár-érték arány. Alig várom, hogy legyen lehetőségem kiegészíteni egy X-Touch-al.

Z
Akár csak egy MR18
Zozinto 20.07.2019
Maximálisan elégedett vagyok. Azt kaptam amit vártam egy kiváló keverőt amit egyaránt használhatok élő és studio körülmények között.... Könnyen és egyszerűen kezelhető jól átlátható kezelő felületek és ami nagyon tetszik benne hogy gyakorlatilag egy MIDAS MR18 ast kapunk töredéke áron, a kezelő szoftware különbözik és nyilván a csatlakozók is gyengébb minőségűek, de gyakorlatilag ugyan az a két készülék. Egy apró dolog amit érdemes megvenni hozzá az egy külső router a biztonságos és stabil kapcsolat miatt! Sajnos szabadtéren nekem többször eldobta a jelet és az egy kicsit kellemetlen amikor nem lehet kezelni. Nagyon szeretem és bátran ajánlom mindenkinek. Kedvencem a 6 aux ami egyéni monitorozást biztosít a teljes zenekarom számára és a benne található effektek is kiváló minőségűek!!! Köszönöm Thomann!!!

a
A zenekar legsokoldalúbb mindenese
auerz 08.09.2019
A zenekarunk saját hangtechnikával érkezik minden egyes rendezvényre! nincsenek már gitárerősítők és monitorhangfalak a színpadon! egy komplett, saját hangrendszer "agyaként" funkcionál ez a rack-es, rendkívül kicsi és komplex keverőpult, amin az előre beállított komplett zenekari hangzás illetve, sávonkénti fülmonitorozás pillanatok alatt elérhetővé válik, így szólal meg koncertről koncertre egyformán, számunkra a legtökéletesebben a zenekar minden körülmények között!!!

t
6 monitor esetén a legjobb ár-érték zenekarok számára
totti248 06.07.2020
7 fős zenekarunk használta egy hétvégén keresztül fülmonitor rendszerhez, rögzítésre is. Abszolút pozitív a tapasztalat, minden érthető, kezelhető, jó a felvétel minősége, van multitrack record, mindenki tudja akár külön monitorra való appal kezelni. Mi kell még? :)

T
Behringer xr18
Tom21 19.03.2019
A digitákis kever? szoftvere hamar telepíthet? ,gyorsan üzembe helyezhet?!!Meglep?en sokoldalú termék!!Én studióba hangkártyának vettem a Cubase pro 10 alá.A Midas el?fokok szinte zajmentesek, teszik a dolguk.

n
Verhetetlen kever?
nagy891229 14.01.2019
A kever? nagyon stabilan fut, wifi csatlakozási problémám nincs. Nagyon sok funkció került beépítésre. Ha ilyet veszel soha nem fogsz analógra visszatérni.

L
Lauro 15.06.2020
Ár-érték arányban, egy tökéletes választás!

A
Pozitív csalódás
Ajazzman 06.09.2019
Pozitívan csalódtam a keverőben, egy barátom ajánlotta hogy ez a Behringer már rég nem az amivel én évekkel ezelőtt küzdöttem. Megbízhatóan , stabilan teszi a dolgát.

T
Trigger214 13.12.2019
Ezért az árért nagyon kompakt, kisméretű, sok hasznos funkcióval rendelkező, könnyen használható eszközt kaptunk. Nem kell csoportkábellel meg keverőpultnak asztallal vesződni. Egy táblagéppel vagy mobiltelefonnal vezérelhető, egyszerűen.

N
NagyHangero 21.09.2023
A terméket ismertem vásárlás előtt. Sajnos az előző alaplap hibás lett, de nem tántorított el, mert nagyon szeretem használni.