kezelés

Allen & Heath Xone K2

Csomagfeladás várható időpontja legkésőbb Péntek, 26.04.
DP
Ez kellet nagyon! :)
DJ PALA 19.02.2021
Kerestem egy olyan hangkártyával rendelkez? kontrollert, amivel tudom irányítani a DJ szoftverem, hogy mixeket tudjak készíteni. Traktor PRO3-mat használok, de biztos vagyok benne, hogy minden máshoz IS jó. Mixeket rögzítek és sokkal egyszer?bb ezt úgy kivitelezni, hogy a Traktor rögzít és nem egy DJ kever? kimenetén keresztül veszem fel, így jobb marad a min?ség. Természeteen felmerül a kérdés, miért nem a gyári kontrollert vettem, erre a válaszom, hogy így 1 kis készülékkel meg tudom oldani a kever?t és a kontrollert, ráadásul sokat utazom, így ez befér a táskámba. Min?ségi eszköz, minden van hozzá ami kellhet. egyedül Jog tárcsa nincs rajta, így az ütem állítás nem lehetséges menet közben, vagy csak még nem jöttem rá, hogyan állítsam be a MIDI mappingot, de hát akkor nagyobb is lenne :) Annyira sok oldalú, hogy még most is csak talán az egy harmadát használom ki, mint amire lehetne. Kés?bb veszek mellé AH kever?t is, így még USB-t sem fog elfoglalni a macbook-ról, köszönhet?en a LAN-nak. Ajánlani tudom csak!
kezelés