• Toivelista
  • Valitse kauppa Select Store
    Kaikki maat All Countries
  • 0

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m

Patch Cables

  • 50/125 Microns
  • SC Duplex connector to SC duplex connector
  • Ceramic ferrule
  • Multimode fibre
  • Length: 2 m

Liittyviä tuotteita

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m
(14) pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
9,90 €
Stairville Stage Tape 400BK
(2189) Stairville Stage Tape 400BK
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
3,55 €
K&M 23956 Popkiller
(1252) K&M 23956 Popkiller
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
19,90 €
the sssnake Optical Cable 2m
(226) the sssnake Optical Cable 2m
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
5,90 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
14,90 €
Rob Papen Predator 2 Rob Papen Predator 2
Saatavilla nyt
Saatavilla nyt

Voimme lähettää ladattavan lisenssin välittömästi, kun olet ostanut tämän tuotteen.

Tietoa lähetyksestä
133 €
Waves MetaFilter Waves MetaFilter
Saatavilla nyt
Saatavilla nyt

Voimme lähettää ladattavan lisenssin välittömästi, kun olet ostanut tämän tuotteen.

Tietoa lähetyksestä
49 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 30m pro snake LWL MADI SC Duplex 30m
Ei varastossa, selvitämme saatavuuden pyydettäessä
Ei varastossa, selvitämme saatavuuden pyydettäessä

Jakelijamme ei ole antanut meille toimitusaikaa. Ota meihin yhteys, niin voimme tarkistaa asian. Voimme myös tarjota vaihtoehtoista tai b-stock –tuotetta tilalle.

Tietoa lähetyksestä
49 €
FabFilter Total Bundle FabFilter Total Bundle
Saatavilla nyt
Saatavilla nyt

Voimme lähettää ladattavan lisenssin välittömästi, kun olet ostanut tämän tuotteen.

Tietoa lähetyksestä
765 €

1 arviota:

Kokonaisarvio
5 tähteä viidestä
Työnjälki
5 Tähdet
1 Asiakas

Yksi asiakast on antanut tälle 5-tähden arvostelun.

Yksikään asiakas ei ole kirjoittanut tästä tai he ovat kirjoittaneet tekstin eri kielellä.

4 Tähdet
ei kukaan
3 Tähdet
ei kukaan
2 Tähdet
ei kukaan
1 Tähti
ei kukaan
Kirjoitetut arviot muilla kielillä tästä tuotteesta ovat voimassa

1 / 1 palautetekstiä

Käännetty automaattisesti (Näytä alkuperäinen)
Alkuperäinen arvostelu (Näytä käännös)
Valitettavasti tapahtui virhe. Ole hyvä ja yritä uudelleen.
Yhteensä
Työnjälki

Une valeur sure

ArthurA, 12.10.2012
Avec ce câble optique : Pro Snake LWL SC/SC, j'ai pu connecter ma console Sony DMX R 100 avec une carte Xtreme 64 de chez SSL qui me permet d'avoir 48 pistes audio en Direct Out en Madi, + 8 pistes supplémentaires en Aux. Qui fait un total 56 pistes audio pour un gros mixe, tout en passant dans ce câble optique. Super produit !! si vous chercher un produit similaire, je vous conseille vivement ce produit. Merci Thomann. ArthurA
Raportoi ongelmasta
Raportoi ongelmasta...

Uskotko, että tämä arvostelu on epätarkka tai hyväksymätön jostain syystä?

Lähetä ilmoitus
9,90 €
Sis. ALV:n sekä 12 € lähetyskulut
Ilmainen toimitus 199 € alkaen
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
Tuotenumero 203810
Myyntierä 1 kappaletta
Myynnissä vuodesta tammikuu 2008
Yleisarvio
Työnjälki
Myyntisijoitus
tässä kategoriassa Sijoitus 36
thomann.de sivuilla Sijoitus 70433
Jaa tämä tuote
  • Facebook
  • Twitter
  • Sähköposti
  • Pinterest
  • Google+
Yhteyshenkilösi
Puhelin: +49-9546-9223-30
Faksi: +49-9546-922328
Hinnat sisältävät 24% ALV:n ja hinnat ovat voimassa toistaiseksi. Tuotteiden saatavuus voi vaihdella - kiireellisissä tilauksissa ota yhteyttä puhelimitse. Emme ole vastuussa kirjoitusvirheistä tai muista mahdollisista inhimillisistä tai tekniikasta johtuvista epätarkkuuksista annetuissa tiedoissa. *OVH = tuotteen ohjevähittäishinta Saksassa.
(1)
(2)
(12)
(1)
Palaute

Löysitteko virheen tai haluatteko antaa palautetta?

Odotamme palautettanne ja korjaamme mahdolliset virheet pikimmiten.

peruuta