• Toivelista
  • Valitse kauppa Select Store
    Kaikki maat All Countries
  • 0

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m

Fiber Optic Patch Cables

  • SC duplex connector to SC duplex connector
  • Ceramic ferrule
  • Multimode fiber 62.5 / 125my
  • Length: 2 m
  • Corresponds to the MADI protocol

Asiakkaat, jotka ovat kiinnostuneet tuotteesta pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m , ovat ostaneet meiltä seuraavia tuotteita

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m 57% on ostanut tämän tuotteen
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
11,90 € Lisää ostoskoriin
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 13% on ostanut pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 12,90 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m 8% on ostanut pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m 17,90 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 8% on ostanut pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 9,90 €
pro snake LWL Madi-Cable SC-LC Duplex5m 4% on ostanut pro snake LWL Madi-Cable SC-LC Duplex5m 17,90 €
Suosituin tuotteemme Muut tietokonekaapelit

Liittyviä tuotteita

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m
(12) pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
12,90 €
Stairville Stage Tape 400BK
(2156) Stairville Stage Tape 400BK
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
3,55 €
K&M 23956 Popkiller
(1226) K&M 23956 Popkiller
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
19,90 €
the sssnake Optical Cable 2m
(221) the sssnake Optical Cable 2m
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
5,90 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
14,90 €
Lindy USB 3.1 Hub & Gigabit Ethernet Lindy USB 3.1 Hub & Gigabit Ethernet
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
29 €
Adam Hall 87470 USB Power Strip
(4) Adam Hall 87470 USB Power Strip
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
30 €
Alliance WA11-6 Trumpet SP Alliance WA11-6 Trumpet SP
Ei varastossa, selvitämme saatavuuden pyydettäessä
Ei varastossa, selvitämme saatavuuden pyydettäessä

Jakelijamme ei ole antanut meille toimitusaikaa. Ota meihin yhteys, niin voimme tarkistaa asian. Voimme myös tarjota vaihtoehtoista tai b-stock –tuotetta tilalle.

Tietoa lähetyksestä
59 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 30m pro snake LWL MADI SC Duplex 30m
Saatavilla pian (2-5 päivässä)
Saatavilla pian (2-5 päivässä)

Tämä tuote on tilattu jakelijaltamme ja saamme sen muutamassa päivässä.

Tietoa lähetyksestä
49 €

13 arviota:

Kokonaisarvio
4.8 tähteä viidestä
Työnjälki
5 Tähdet
10 Asiakkaat

10 asiakasta on antanut tälle tuotteelle 5 tähden arvostelun.

Näistä 10 asiakasta ei ole kirjoittanut tekstiä tai antanut palautetta muulla kielellä.

4 Tähdet
3 Asiakkaat

3 asiakasta on antanut tälle tuotteelle 4 tähden arvostelun.

Näistä 3 asiakasta ei ole kirjoittanut tekstiä tai antanut palautetta muulla kielellä.

3 Tähdet
ei kukaan
2 Tähdet
ei kukaan
1 Tähti
ei kukaan
Kirjoitetut arviot muilla kielillä tästä tuotteesta ovat voimassa
11,90 €
Hinta sisältää ALV:n, mutta ei rahtikuluja
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
Tuotenumero 112309
Myyntierä 1 kappaletta
Myynnissä vuodesta elokuu 2007
Yleisarvio
Työnjälki
Myyntisijoitus
tässä kategoriassa Sijoitus 17
thomann.de sivuilla Sijoitus 49453
Jaa tämä tuote
  • Facebook
  • Twitter
  • Sähköposti
  • Pinterest
  • Google+
Yhteyshenkilösi
Puhelin: +49-9546-9223-30
Faksi: +49-9546-922328
Hinnat sisältävät 24% ALV:n ja hinnat ovat voimassa toistaiseksi. Tuotteiden saatavuus voi vaihdella - kiireellisissä tilauksissa ota yhteyttä puhelimitse. Emme ole vastuussa kirjoitusvirheistä tai muista mahdollisista inhimillisistä tai tekniikasta johtuvista epätarkkuuksista annetuissa tiedoissa. *OVH = tuotteen ohjevähittäishinta Saksassa.
(1)
(52)
(1)
(1)
Palaute

Löysitteko virheen tai haluatteko antaa palautetta?

Odotamme palautettanne ja korjaamme mahdolliset virheet pikimmiten.

peruuta