• Toivelista
  • Valitse kauppa Select Store
    Kaikki maat All Countries
  • 0

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m

Fiber Optic Patch Cables

  • SC duplex connector to SC duplex connector
  • Ceramic ferrule
  • Multimode fiber 62.5 / 125my
  • Length: 20 m
  • Corresponds to the MADI protocol

Asiakkaat, jotka ovat kiinnostuneet tuotteesta pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m , ovat ostaneet meiltä seuraavia tuotteita

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m 51% on ostanut tämän tuotteen
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
32 € Lisää ostoskoriin
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 14% on ostanut pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 9,90 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 50m 12% on ostanut pro snake LWL MADI SC Duplex 50m 69 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m 10% on ostanut pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m 17,90 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m 5% on ostanut pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m 11,90 €
Suosituin tuotteemme Muut tietokonekaapelit

Liittyviä tuotteita

pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
14,90 €
Roland Digital RSS M-5000 Roland Digital RSS M-5000
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
18 888 €
Focusrite RedNet D64R Focusrite RedNet D64R
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
2 444 €
Steinberg Cubase Pro 9 Steinberg Cubase Pro 9
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
569 €
Cymatic Audio MADI Option Card Cymatic Audio MADI Option Card
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
299 €
Vovox link protect AD 200 S/PDIF
(1) Vovox link protect AD 200 S/PDIF
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
88 €
RME MADIface Pro RME MADIface Pro
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
1 190 €
Rockboard Flat Patch Cable, Black 60cm
(20) Rockboard Flat Patch Cable, Black 60cm
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
5,50 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 50m
(8) pro snake LWL MADI SC Duplex 50m
Saatavilla pian (2-5 päivässä)
Saatavilla pian (2-5 päivässä)

Tämä tuote on tilattu jakelijaltamme ja saamme sen muutamassa päivässä.

Tietoa lähetyksestä
69 €
Zildjian 18" Kerope Crash #5 1286g Zildjian 18" Kerope Crash #5 1286g
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
463 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 30m pro snake LWL MADI SC Duplex 30m
Ei varastossa, selvitämme saatavuuden pyydettäessä
Ei varastossa, selvitämme saatavuuden pyydettäessä

Jakelijamme ei ole antanut meille toimitusaikaa. Ota meihin yhteys, niin voimme tarkistaa asian. Voimme myös tarjota vaihtoehtoista tai b-stock –tuotetta tilalle.

Tietoa lähetyksestä
49 €

4 arviota:

Kokonaisarvio
5 tähteä viidestä
Työnjälki
5 Tähdet
4 Asiakkaat

4 asiakasta on antanut tälle tuotteelle 5 tähden arvostelun.

Näistä 4 asiakasta ei ole kirjoittanut tekstiä tai antanut palautetta muulla kielellä.

4 Tähdet
ei kukaan
3 Tähdet
ei kukaan
2 Tähdet
ei kukaan
1 Tähti
ei kukaan
Kirjoitetut arviot muilla kielillä tästä tuotteesta ovat voimassa

1 / 1 palautetekstiä

Käännetty automaattisesti (Näytä alkuperäinen)
Alkuperäinen arvostelu (Näytä käännös)
Valitettavasti tapahtui virhe. Ole hyvä ja yritä uudelleen.

Quälität und Preis sind i.O.

Yhteensä
Työnjälki
barney gumble, 18.12.2012
Keine Beanstandungen, verrichtet seinen Dienst.
Raportoi ongelmasta
Raportoi ongelmasta...

Uskotko, että tämä arvostelu on epätarkka tai hyväksymätön jostain syystä?

Lähetä ilmoitus
32 €
Hinta sisältää ALV:n, mutta ei rahtikuluja
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
Tuotenumero 112310
Myyntierä 1 kappaletta
Myynnissä vuodesta elokuu 2007
Yleisarvio
Työnjälki
Myyntisijoitus
tässä kategoriassa Sijoitus 11
thomann.de sivuilla Sijoitus 28216
Jaa tämä tuote
  • Facebook
  • Twitter
  • Sähköposti
  • Pinterest
  • Google+
Yhteyshenkilösi
Puhelin: +49-9546-9223-30
Faksi: +49-9546-922328
Hinnat sisältävät 24% ALV:n ja hinnat ovat voimassa toistaiseksi. Tuotteiden saatavuus voi vaihdella - kiireellisissä tilauksissa ota yhteyttä puhelimitse. Emme ole vastuussa kirjoitusvirheistä tai muista mahdollisista inhimillisistä tai tekniikasta johtuvista epätarkkuuksista annetuissa tiedoissa. *OVH = tuotteen ohjevähittäishinta Saksassa.
(14)
(1)
(3)
(1)
(2)
Palaute

Löysitteko virheen tai haluatteko antaa palautetta?

Odotamme palautettanne ja korjaamme mahdolliset virheet pikimmiten.

peruuta