• Toivelista
  • Valitse kauppa Select Store
    Kaikki maat All Countries
  • 0

pro snake LWL Cable SC-MTRJ Duplex 2m

pro snake LWL Cable SC-MTRJ Duplex 2m

Patch Cables

  • 50/125 µm
  • From SC duplex connector to MTRJ connector
  • Ceramic ferrule
  • Multimode fibre
  • Length: 2 m

Liittyviä tuotteita

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m
(12) pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
12,90 €
Stairville Stage Tape 400BK
(2180) Stairville Stage Tape 400BK
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
3,55 €
K&M 23956 Popkiller
(1241) K&M 23956 Popkiller
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
19,90 €
the sssnake Optical Cable 2m
(224) the sssnake Optical Cable 2m
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
5,90 €
Kenton MIDI Thru 25 Kenton MIDI Thru 25
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
209 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 30m pro snake LWL MADI SC Duplex 30m
Ei varastossa, selvitämme saatavuuden pyydettäessä
Ei varastossa, selvitämme saatavuuden pyydettäessä

Jakelijamme ei ole antanut meille toimitusaikaa. Ota meihin yhteys, niin voimme tarkistaa asian. Voimme myös tarjota vaihtoehtoista tai b-stock –tuotetta tilalle.

Tietoa lähetyksestä
49 €
12,50 €
Sis. ALV:n sekä 12 € lähetyskulut
Ilmainen toimitus 199 € alkaen
Saatavilla pian (2-5 päivässä)
Saatavilla pian (2-5 päivässä)

Tämä tuote on tilattu jakelijaltamme ja saamme sen muutamassa päivässä.

Tietoa lähetyksestä
Tuotenumero 239309
Myyntierä 1 kappaletta
Myynnissä vuodesta marraskuu 2009
Myyntisijoitus
tässä kategoriassa Sijoitus 35
thomann.de sivuilla Sijoitus 68541
Jaa tämä tuote
  • Facebook
  • Twitter
  • Sähköposti
  • Pinterest
  • Google+
Yhteyshenkilösi
Puhelin: +49-9546-9223-30
Faksi: +49-9546-922328
Hinnat sisältävät 24% ALV:n ja hinnat ovat voimassa toistaiseksi. Tuotteiden saatavuus voi vaihdella - kiireellisissä tilauksissa ota yhteyttä puhelimitse. Emme ole vastuussa kirjoitusvirheistä tai muista mahdollisista inhimillisistä tai tekniikasta johtuvista epätarkkuuksista annetuissa tiedoissa. *OVH = tuotteen ohjevähittäishinta Saksassa.
(14)
(1)
(2)
Palaute

Löysitteko virheen tai haluatteko antaa palautetta?

Odotamme palautettanne ja korjaamme mahdolliset virheet pikimmiten.

peruuta