• Toivelista
  • Valitse kauppa Select Store
    Kaikki maat All Countries
  • 0

pro snake LWL Madi-Cable SC-LC Duplex10m

pro snake LWL Madi-Cable SC-LC Duplex10m

Patch Cables

  • 62.5 - 125µm
  • From SC-Duplex connector to LC Duplex connector
  • Ceramic ferrule
  • Multimode fiber
  • Complies with MADI specification
  • Length: 10 m

Liittyviä tuotteita

pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
14,90 €
Phoenix Contact Stecker MSTB 2,5/4-STZ-5,08 Phoenix Contact Stecker MSTB 2,5/4-STZ-5,08
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
4,55 €
Soundcraft Vi Series Madi Card LWL Soundcraft Vi Series Madi Card LWL
Ei varastossa, selvitämme saatavuuden pyydettäessä
Ei varastossa, selvitämme saatavuuden pyydettäessä

Jakelijamme ei ole antanut meille toimitusaikaa. Ota meihin yhteys, niin voimme tarkistaa asian. Voimme myös tarjota vaihtoehtoista tai b-stock –tuotetta tilalle.

Tietoa lähetyksestä
899 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 30m pro snake LWL MADI SC Duplex 30m
Ei varastossa, selvitämme saatavuuden pyydettäessä
Ei varastossa, selvitämme saatavuuden pyydettäessä

Jakelijamme ei ole antanut meille toimitusaikaa. Ota meihin yhteys, niin voimme tarkistaa asian. Voimme myös tarjota vaihtoehtoista tai b-stock –tuotetta tilalle.

Tietoa lähetyksestä
49 €
Klark Teknik DM8000 Klark Teknik DM8000
Ei varastossa, selvitämme saatavuuden pyydettäessä
Ei varastossa, selvitämme saatavuuden pyydettäessä

Jakelijamme ei ole antanut meille toimitusaikaa. Ota meihin yhteys, niin voimme tarkistaa asian. Voimme myös tarjota vaihtoehtoista tai b-stock –tuotetta tilalle.

Tietoa lähetyksestä
1 099 €

1 arviota:

Kokonaisarvio
5 tähteä viidestä
Työnjälki
5 Tähdet
1 Asiakas

Yksi asiakast on antanut tälle 5-tähden arvostelun.

Yksikään asiakas ei ole kirjoittanut tästä tai he ovat kirjoittaneet tekstin eri kielellä.

4 Tähdet
ei kukaan
3 Tähdet
ei kukaan
2 Tähdet
ei kukaan
1 Tähti
ei kukaan
29 €
Sis. ALV:n sekä 12 € lähetyskulut
Ilmainen toimitus 199 € alkaen
Samantien saatavilla
Samantien saatavilla

Tämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.

Tietoa lähetyksestä
Tuotenumero 203811
Myyntierä 1 kappaletta
Myynnissä vuodesta tammikuu 2008
Yleisarvio
Työnjälki
Myyntisijoitus
tässä kategoriassa Sijoitus 20
thomann.de sivuilla Sijoitus 54318
Jaa tämä tuote
  • Facebook
  • Twitter
  • Sähköposti
  • Pinterest
  • Google+
Yhteyshenkilösi
Puhelin: +49-9546-9223-30
Faksi: +49-9546-922328
Hinnat sisältävät 24% ALV:n ja hinnat ovat voimassa toistaiseksi. Tuotteiden saatavuus voi vaihdella - kiireellisissä tilauksissa ota yhteyttä puhelimitse. Emme ole vastuussa kirjoitusvirheistä tai muista mahdollisista inhimillisistä tai tekniikasta johtuvista epätarkkuuksista annetuissa tiedoissa. *OVH = tuotteen ohjevähittäishinta Saksassa.
(14)
(1)
(2)
Palaute

Löysitteko virheen tai haluatteko antaa palautetta?

Odotamme palautettanne ja korjaamme mahdolliset virheet pikimmiten.

peruuta