• Huskeliste
  • Vælg butik Select Store
    Alle Lande All Countries
  • 0

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 3m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 3m

Fiber Optic Patch Cables

  • SC Duplex connector to SC duplex connector
  • Ceramic ferrule
  • Multimode fibre 62.5 / 125my
  • Length 3 m
  • Corresponds to the MADI protocol

Beslægtede produkter

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m
(12) pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
12,90 €
Stairville Stage Tape 400BK
(2212) Stairville Stage Tape 400BK
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
3,55 €
K&M 23956 Popkiller
(1264) K&M 23956 Popkiller
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
19,90 €
the sssnake Optical Cable 2m
(230) the sssnake Optical Cable 2m
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
5,90 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
14,90 €
Meinl Percussion Rack Clamp 1 Meinl Percussion Rack Clamp 1
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
24,90 €
Avid Pro Tools HD native TB Core Avid Pro Tools HD native TB Core
Forholdsvis kort leveringsfrist (ca. 1–2 uger)
Forholdsvis kort leveringsfrist (ca. 1–2 uger)

Hvis du har behov for hurtig levering af denne vare, anbefaler vi, at du kontakter os for yderligere information om den forventede leveringsdato.

Information om forsendelse
1.045 €

8 Kundens vurdering:

samlet vurdering
4.8 af 5 stjerner
forarbejdning
5 Stjerner
6 Kunder

6 kunder har bedømt dette produkt med 5 stjerner.

Heraf har 6kunder ikke skrevet en tekst eller givet feedback på et andet sprog.

4 Stjerner
2 Kunder

2 kunder har bedømt dette produkt med 4 stjerner.

Heraf har 2kunder ikke skrevet en tekst eller givet feedback på et andet sprog.

3 Stjerner
ingen
2 Stjerner
ingen
1 Stjerne
ingen
Dette produkt har endnu kun tekstanmeldelser på et andet sprog.

1 af 1 tekstbedømmelser.

Automatisk oversat (Vis original)
Original anmeldelse (Vis oversættelse)
Der opstod en fejl. Prøv igen senere.
I alt
forarbejdning

MADI Cable

24.11.2014
Bought this to run with my SSL AlphaLink converter to my MADI Xtreme PCIe card. Had no problems at all with it, does the job, no signal loss or glitches. I would have liked the cable to have something more substantial around it to protect it from snagging, getting damaged etc. As it is, it feels really thin and while that's all it needs to be to function reliably, I can't help feeling it could get damaged a bit too easily. Been using it for well over a year now though and I just make sure I don't mess around with it too much. Been fine though.
Anmeld bedømmelse
En "forkert" vurdering.

Synes du at denne vurdering er forkert eller af en anden grund ikke læselig?

send melding
13,90 € 103,41 DKK
inkl. moms - ekskl. forsendelse

DKK priser er vejl. priser

Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
Varenummer 184283
Salgsenhed 1 stk
Fås siden august 2005
Total-vurdering
forarbejdning
Salgsrang
i denne kategori Placering 16
på thomann.de Placering 51130
Del dette produkt
  • Facebook
  • Twitter
  • E-mail
  • Pinterest
  • Google+
Kontaktperson
Tlf: +49-9546-9223-30
Fax: +49-9546-922328
Tilbud inkl. moms ER gældende så længe lager haves. Vi påtager os intet ansvar for trykfejl.
(2)
(2)
Feedback

Har du fundet en fejl eller har du kommentarer til denne side?

Tak for din feedback! Vi løser problemet snarest muligt.

Afbryd