• Huskeliste
  • Vælg butik Select Store
    Alle Lande All Countries
  • 0

pro snake LWL Cable SC-MTRJ Duplex 2m

pro snake LWL Cable SC-MTRJ Duplex 2m

Patch Cables

  • 50/125 µm
  • From SC duplex connector to MTRJ connector
  • Ceramic ferrule
  • Multimode fibre
  • Length: 2 m

Beslægtede produkter

AllyourCable Cable Cat5e RJ45 0,5m Mobile P AllyourCable Cable Cat5e RJ45 0,5m Mobile P
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
13,20 €
Stairville Stage Tape 400BK Stairville Stage Tape 400BK
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
3,55 €
K&M 23956 Popkiller K&M 23956 Popkiller
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
19,90 €
the sssnake Optical Cable 2m the sssnake Optical Cable 2m
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
5,90 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
14,90 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 30m pro snake LWL MADI SC Duplex 30m
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
50 €
12,70 € 94,49 DKK
Prisen inkluderer momsfragtomkostninger extra
DKK pris - vejledende pris
Forventes på lager d. 2-5 dage
Forventes på lager d. 2-5 dage

Varen er bestilt hos vores leverandør og forventes at være på lager en af de nærmeste dage.

Information om forsendelse
Varenummer 239309
Salgsenhed 1 stk
Fås siden november 2009
Salgsrang
i denne kategori Placering 34
på thomann.de Placering 69944
Del dette produkt
  • Facebook
  • Twitter
  • E-mail
  • Pinterest
  • Google+
Kontaktperson
Tlf: +49-9546-9223-30
Fax: +49-9546-922328
Tilbud inkl. moms ER gældende så længe lager haves. Vi påtager os intet ansvar for trykfejl.
Feedback

Har du fundet en fejl eller har du kommentarer til denne side?

Tak for din feedback! Vi løser problemet snarest muligt.

Afbryd