• Huskeliste
  • Vælg butik Select Store
    Alle Lande All Countries
  • 0

pro snake LWL Cable SC-LC Duplex 2m

pro snake LWL Cable SC-LC Duplex 2m

LWL Patchkabel, 50/125µm, OM3, SC-Duplex Jack to LC-Duplex Jack, ceramic ferrule, multimodefase, length 2m,

Beslægtede produkter

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 3m
(8) pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 3m
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
13,90 €
Stairville Stage Tape 400BK
(2212) Stairville Stage Tape 400BK
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
3,55 €
K&M 23956 Popkiller
(1262) K&M 23956 Popkiller
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
19,90 €
the sssnake Optical Cable 2m
(230) the sssnake Optical Cable 2m
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
5,90 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
14,90 €
14,90 € 110,88 DKK
Inkl. moms plus 8 € forsendelse
portofrit fra 199 €

DKK priser er vejl. priser

Til omgående levering
Til omgående levering

Varen er på lager og kan afsendes med det samme.

Information om forsendelse
Varenummer 239306
Salgsenhed 1 stk
Fås siden november 2009
Salgsrang
i denne kategori Placering 26
på thomann.de Placering 60672
Del dette produkt
  • Facebook
  • Twitter
  • E-mail
  • Pinterest
  • Google+
Tilbud inkl. moms ER gældende så længe lager haves. Vi påtager os intet ansvar for trykfejl.
(2)
(2)
Feedback

Har du fundet en fejl eller har du kommentarer til denne side?

Tak for din feedback! Vi løser problemet snarest muligt.

Afbryd