Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 24.04. a Čtvrtek, 25.04.
RJ
Skvělý odposlech přímo na stage
Rene Junior 12.10.2021
Výborný odposlech na stage. Pokud však pocítáte že zařízení má delší dosah třeba 20m, tak s tím moc nepočítejte. Myslím, že využití jako stage in-ear monitor je naprosto jednoduché, malé a ideální!

Hodnocení XVIVE U4
Madicinman 26.01.2023
Dobrý den, hodnocení XVIVE U4 je veskrze kladné. Dostačující dosah, slušný přenos, relativně dobrý zvuk, dobrá výdrž baterie. Používáme v naší zkušebně a na koncertech. Po jednom nabití vydrží cca 3 2-3 hod. zkoušky nebo koncerty při skladování v pokojových teplotách.

XviveU4
MirekOstrava 05.11.2021
Spokojenost. Dosah asi 20m, rušení žádné. Minimální šum, čistota zvuku o. K.

SS
Samuel Suč 26.02.2024
Super monitoring, má to dobrý zvuk a ľahké intuitívne ovládanie, treba si dať pozor na baterku pred koncertom alebo skúškou. Hodil by sa lepší ukazovateľ stavu batérie.

M
Skvělý poměr kvalita vs. cena
Mišák 13.03.2023
Nenašel jsem nic, co by mi vadilo. Systém vydržel nabitý přes 5 h.