Thomann SP-320

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 25.04.
A
Skvělý poměr cena/výkon. Nemá chybu!
Aleister 25.08.2020
Za ty peníze opravdu nemá konkurenci - velice příjemná klaviatura, zvuk grand piano je věrný. Ostatní zvuky nejsou úplně ono, ale nejsou nijak špatné (kromě zvuku kytary, ale ten se prostě na klávesách napodobit nedá :)) Zpracování piana je na vysoké úrovni - bytelné, kvalitní materály. Skutečně celkově není co vytknout a vřele ho doporučuji pro domácí svičení i do studia.

V
V-TEC 04.11.2022
Používám ve studiu jako pomůcku při natáčení zpěvů pro tvorbu zpěvových linek, obecně při práci se zpěváky. Dávám celkem pět hvězd i přes to, že ostatní hodnocení dávám nižší. Pět hvězd dávám proto, že to zařízení je velmi levné a dělá to co bych očekával v této cenové hladině. Není možné srovnávat s dražšími konkurenčními výrobky. Splnilo moje očekávání pro můj účel. Pokud bude někdo chtít kvalitní mechaniku, zvuky a kvalitu přednesu pro studium hry na klavír musí se poohlédnout mezi dražšími modely.

s
Great
sobino 16.06.2023
I bought it for child 10 years old to start learning on the instrument. For Children is very good value for money. For Adults, if you want to start I preffer rather than this keayboard Thomann DP 28 plus. Cheers