the box MA120 MKII

Odešleme pravděpodobně do Pátek, 19.04.
R
Rinča 29.11.2019
Pokud jsem ho použil jako odposlech samostatně bez další pasivní bedny, tak byl zvuk zklamáním. Plochý a nedostečně silý. Jakmile jsem připojil další reprobednu pasivní 12 palců, tak se zvuk nesrovnatelně zlepšil a zesílil. V tomto případě je možno použít jako odposlech na menším a středně velkém podiu bez problémů.
Možnost připojení další reprobedny je v tomto případě velkou výhodou. Stejně tak je zajímavá cena.

D
Dechto 02.10.2018
Lacny monitor a ku cene je adekvatny zvuk. Da sa nakrutit ekvalizerom tak, aby bol prijemny, pre male kluby alebo do skusobne odporucam. Na prepravu je velmi tazky, Dnes sa vykonnejsie bedne daju zohnat uz ovela lahsie (hlavne pre zvukarov co prenasaju aparaturu je tento parameter tiez dolezity).