Na skladě ca. do 1 týdne
Na skladě ca. do 1 týdne

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

VM
Nejlepší basa za tuto cenu
Viktor Marada 25.11.2023
Tato baskytara je velmi povedená. Krásný a rovný krk, mechaniky chodí skvěle. Narozdíl od pětistrunné varianty nepadá na hlavu a je hezky vyvážená. Pražce nevyžadovaly žádnou péči, byly hezky zabroušené. Po naladění a lehkém snížení dohmatu mi parádně sedla do ruky. Hraje se na ni skvěle, nikde nic nedrnčí. Jedinou výtku mám k tomu, že krkový snímač je těsně u krku, což znemožňuje hru slapem. Bylo by lepší, kdyby hmatník měl jen 22 pražců, tím by vznikl ideální prostor. Zvuk je naprosto dokonalý. Ještě se mi na žádné base nestalo, abych byl spokojený s EQ na nulách. Tady zvuku nemám co vytknout, i když dám korekce na base do prostřední polohy a na kombu (Quantum QC421) taky. Všechny polohy přepínače jsou výborné a basa je díky tomu zvukově naprosto univerzální. Ikdyž ztratím záruku, tak jsem se rozhodl poslední dva pražce vtáhnout a hmatník zbrousit, abych vyřešil jediný nedostatek, který tato basa má. Za ty peníze vřele doporučuji. Jsem si jistý, že hravě převálcuje nástroje z mnohem vyšší cenovkou.