Harley Benton PB-Shorty BK Standard Series

Odešleme pravděpodobně do Sobota, 30.03.
M
Povedená basička
Mikovec 24.03.2022
Moc pěkná baskytara s krátkou menzurou pro lidi s kratšími prsty
Tvarově příjemný krk,který se dobře drží.Okraje pražcových drátu jsou dobře zabroušené.
Mechanika dobře drží ladění.
Pěkné provedené tělo baskytary.
Dělený snímač je nevýrazný,bez barvy
Vyměnil jsem jej za nový snímač EMG.Teď má basa šťavnatý zvuk.
Dohmat je ideální a tak ho nebylo nutné seřizovat.
Kobylka se struníkem v pohodě.
Za danou cenu je to příjemný nástroj.
Je ale potřeba provést výměnu sníma ače za jiný, výrazněji znějící.

F
I love it
Farky 17.03.2020
I play guitar and I wanted to get a cheap bass just to learn something on it for fun and record some bass parts from time to time.
For the price it is absolutely amazing. I like the short scale because I have quite small hands so this really was a perfect choice for me.
The finish is great, frets don't have a single sharp edge and the tuners hold the tune well. The action was a big high but it took me like 5 minutes to set it lower.
If you want to buy a good bass without investing too much then this is probably the best choice.

L
Perfektní nástroj na fantastickou cenu
Localhero 07.03.2022
Tuto baskytaru jsem koupil spíš ze srandy pro svého malého syna, aby mi nebral mé drahé baskytary (a neničil je). Nicméně nakonec na tuto baskytaru občas hraju i ve své kapele a všichni jsou nadšení :-)

PT
PAN TAU 27.03.2021
Za tu cenu opravdu skvělý nástroj s dobrým zvukem.

r
veľmi použiteľný P-bass
rad0o 25.10.2019
Basu som pôvodne kúpil pre priateľku, aby sa na nej mohla učiť hrať, ale nakoniec slúži aj mne na občasné brnkanie, skladanie basových liniek a nahrávanie nápadov do DAW.

Konštrukčne sa nástroju nedá nič vytknúť. Pražce sú pekne zabrúsené, hardware je osadený správne, elektronika funguje bez problémov. Krk má príjemný saténový lak. Dohmat by síce mohol byť nižší, ale stále v pohode.
Za cenu efektového pedálu lepšiu basu s krátkou menzúrou nekúpite nikde.

J
Spokojenost
Jirka-V 22.01.2022
Celkově OK, jen jsem mírně zabrousil hrany pražců

R
Romanenko 12.12.2019
Po vybalení vás překvapí docela malé tělo, až jsem se rozesmál ze jsem koupil ukulele :). Po zapojení do aparátu se ozval nepříjemný brum, jeho příčinu odhalilo odmontování pickugardu, vyfrézované otvory pro snímače a elektroniku nejsou odstíněné nalepovací folií, úsměvné je že zemnící kabel který by propojil folii se zemněním tam je, ovsem je prišrubovaný jen do dřeva.Takže nastříhat folii a přilepit všude kde to jde, po této úpravě brum zmizel. Zvuk je slušný, chce to trochu poladit prohnutí krku, na pátém pražci měla tendenci drnčet o pražce, oktávy byly naladěné. Za ty prachy paráda.

S
Dobrá volba
Stanley182 19.04.2023
Za tu cenu super nástroj.