Naskladnění během 6-8 týdnů
Naskladnění během 6-8 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

F
Za tu cenu dobra gitara
Ferda77 02.01.2022
Kupil som túto gitaru na základe recenzií tu na stránke. Asi sa to líši kus od kusu, ta moja je asi z tých lepších. Dohmat je nízky, trosku som zosteloval rovinnost krku. Ale hlavná uprava bola výmena nulteho prazca a kobylky. Od výroby je to len lacný plast, do ktorého sa struny rýchlo zarežú. Vymenil som za kosť. Zvuk sa posunul niekoľko levelov vyššie, sustain nekonečný, a ladenie drží jak hluchy dvere.
Môžem túto gitaru len odporučiť. Skvela.

A
občasný kytarista
Anonymní 12.09.2021
potřeba: občasné hraní doprovodů u ohně-
potřeba tímto nástrojem dokonale uspokojena, na tuto cenovou hladinu je zpracování dobré, ladění drží, krásný nástroj.

St
Za ty peníze super nástroj
Scooby the Pooh 02.01.2023
Kupoval jsem jí před spoustou let a pak mi jí ukradli na jedné akci. Bez váhání jsem koupil stejnou znovu. Hraje se na ní dobře. Zdvih strun akorát, v pohodě zvuk jak akusticky, tak po připojení k zesilovači. V téhle cenové kategorii není podle mě lepší volby.

M
Kytara
Milda33 24.03.2023
Za málo peněz hodně muziky... Krásný zvuk.. celková spokojenost

K
Za ty peníze dost muziky
Keliash 12.09.2023
Celkem dobrý zvuk. Srovnal jsem trochu krk, vyměnil nultý pražec a kobylu za kosti a je to super... Ale i v základu to je docela paráda. Díky.