Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Čtvrtek, 18.04. a Pátek, 19.04.
J
JohnnyJohn 24.06.2021
Supr zábavný synth do každého setupu. Tučné oscilátory, zajímavý originální filtr a hlavně rozsáhlá modulační matice včetně pár základních utility modulů (hlavně SUM, Split). Zpracování se mi zdá ve své cenové kategorii nadstandardní.

G
Neutron
Goronzo 14.02.2019
Neutron som pou¸íval preva¸ne v ¨túdiu. Za túto cenu ponúka naozaj ve?mi ve?a mo¸ností a zvukovo je na tom taktie¸ ve?mi dobre. Doká¸e spravi? poriadny hutný bas a má ¨iroké mo¸nosti ovládania. Patch panel je ve?mi ?ahko pochopite?ný.

AP
Future classic
Alex PCH 01.01.2023
One of a best semi modular synth modules on a market. Monstrous and warm analog sound. Great range of possibilities. Thank you Uli for this synth!