Kwaliteitscontrole bij Thomann: Strijkinstrumenten

Kwaliteitscontrole bij Thomann: Strijkinstrumenten

Sommige van jullie weten al dat we voor onze strijkinstrumenten een eigen werkplaats hebben, maar wat je misschien niet weet is waar ons team precies de hele dag mee bezig is. Laten we dus binnen eens een kijkje nemen.

Om vervelende verrassingen te voorkomen bij het uitpakken van jouw Thomann, Roth & Junius of Harley Benton strijkinstrument, neemt ons team in Treppendorf de instrumenten één voor één in handen om ze speelklaar te maken. Deze veredeling is wel net iets meer dan slechts het stemmen van de snaren. Wat onze vioolbouwers precies uitvoeren voordat zo’n instrument wordt verkocht of verzonden, zie je in deze video.

YouTube

Door de video te laden, accepteer je het privacybeleid van YouTube.
Kom meer te weten

Laad video

Geef een antwoord

ADVERTENTIE