• Wish list
  • Alege magazinul Select Store
    Toate țările All Countries
  • 0
Diverse Cabluri PC căutare
până la
până la
Înlătură filtrele
Comentariile Clienţilor
  • pe 20.02.2013

    haiduxxxxx@xxxx.com: "Cel mai tare site!"

  • pe 12.12.2013

    arcintexxxnex@gmxxx.com: "Multumesc mult . Incredibil de rapizi . Bravo . Super . Felicitari"

  • pe 22.07.2015

    puscar_axxxnd@yaxxx.com: "Multumesc pentru atentia acordata si rezolvarea problemelor! Ati dat dovada de solicitudine si profesionalism!"

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m
12,30 €
54,49 RON
Prețul include TVA, costuri de livrare extra
Disponibil imediat
Disponibil imediat

Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

Informații despre livrare
numărul articolului 112309
unităţi de vânzare 1 bucată
disponibil din August 2007
gradul de vânzare 49921
(mai mult)
gradul de vânzare 49921 la thomann.de 21 în această categorie (Detalii)

LWL Patch Cable, SC-Duplex Jack to SC-Duplex Jack, ceramic ferrule, multimodefase 62,5/125my, length 2m, specified for MADI applications,

    Clienţii interesaţi de pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m, au achiziţionat aceste produse

    40% au achiziţionat acest produs pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m Adăugaţi în lista de cumpărături 12,30 €
    Disponibil imediat

    Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

    Informații despre livrare
    20% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 13,30 €
    Disponibil imediat

    Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

    Informații despre livrare
    16% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 10,20 €
    Disponibil imediat

    Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

    Informații despre livrare
    11% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 3m 14,30 €
    Disponibil imediat

    Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

    Informații despre livrare
    6% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m 17,40 €
    Disponibil imediat

    Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

    Informații despre livrare
    LWL Madi-Cable SC Duplex 2m

    Navigare inteligentă

     

    Ofertele includ 24% TVA în România şi sunt valabile în limita stocului disponibil.
    Costul transportului către România este de 20 EURO.
    Vă rugăm daţi clic aici pentru valorile transportului internaţional.
    Nu ne asumăm responsabilitatea sub nici o formă pentru greşeli tipografice sau informaţii inexacte de orice natură.
    *PVR = Preţ de vânzare recomandat în Germania de producător sau distribuitor
    Partajare
    • Facebook
    • Twitter
    • Email
    • Pinterest
    • Google+
    Persoane de Contact
    Dicţionar Interactiv
    Dicţionar Interactiv

    Pont: Porniţi funcţia Dicţionar Interactiv pentru a vă afişa automat explicaţiile termenilor tehnici.

    Feedback

    Cum apreciaţi această pagină?