Diverse Cabluri PC căutare
  • doar produsele aflate în stoc
  • compară produsele
Comentariile Clienţilor
  • pe 10.09.2012

    benixxxxxx@yahoo.com: "Este un site foarte bun de unde mi-am luat cele mai bune si de calitate accesorii pentru vioara!"

  • pe 04.02.2013

    madalinaxxxx@gxxx.com: "Multumesc pentru promptitudine, raportul calitate-pret si legatura pe care o aveti cu clientii!"

  • pe 20.02.2013

    sanduxxxxxx@xxxxx.com: "Traiasca Thomann, foarte incantat de voi...voi fi client fidel si va voi recomanda cu cea mai mare placere! Mult noroc si spor !"

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m
10,20 €
44,76 RON
Prețul include TVA, costuri de livrare extra
Disponibil în timp scurt (2-5 zile)
numărul articolului 112309
unităţi de vânzare 1 bucată
disponibil din August 2007
gradul de vânzare 42104
(mai mult)
gradul de vânzare 42104 la thomann.de 17 în această categorie (Detalii)

LWL Patch Cable, SC-Duplex Jack to SC-Duplex Jack, ceramic ferrule, multimodefase 62,5/125my, length 2m, specified for MADI applications,

    Clienţii interesaţi de pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m, au achiziţionat aceste produse

    42% au achiziţionat acest produs pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m Adăugaţi în lista de cumpărături 10,20 € Disponibil în timp scurt (2-5 zile)
    19% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 10,20 € Disponibil imediat
    13% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 13,30 € Disponibil imediat
    10% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 3m 11,20 € Disponibil în timp scurt (2-5 zile)
    8% au achiziţionat pro snake LWL MADI SC Duplex 50m 71,00 € Disponibil în timp scurt (2-5 zile)

    Navigare inteligentă

     

    Ofertele includ 24% TVA în România şi sunt valabile în limita stocului disponibil.
    Costul transportului către România este de 20 EURO.
    Vă rugăm daţi clic aici pentru valorile transportului internaţional.
    Nu ne asumăm responsabilitatea sub nici o formă pentru greşeli tipografice sau informaţii inexacte de orice natură.
    *PVR = Preţ de vânzare recomandat în Germania de producător sau distribuitor
    Partajare
    • Facebook
    • Twitter
    • Email
    • Pinterest
    • Google+
    Persoane de Contact
    Dicţionar Interactiv
    Dicţionar Interactiv

    Pont: Porniţi funcţia Dicţionar Interactiv pentru a vă afişa automat explicaţiile termenilor tehnici.

    Feedback

    Cum apreciaţi această pagină?