Diverse Cabluri PC căutare
  • doar produsele aflate în stoc
  • compară produsele
Comentariile Clienţilor
  • pe 27.10.2012

    ligiaxxx@easynet.ro: "Felicit din toata inima echipa Thomann, care a dat dovada de mult profesionalism si rabdare! :)"

  • pe 09.08.2013

    xxxxex94@xxxoo.com: "Buna ziua,as vrea sa multumesc pentru colaborare, comanda a fost livrata repede si in timp util! Thomann este o firma speciala!"

  • pe 12.12.2013

    arcintexxxnex@gmxxx.com: "Multumesc mult . Incredibil de rapizi . Bravo . Super . Felicitari"

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m
12,30 €
54,52 RON
Prețul include TVA, costuri de livrare extra
numărul articolului 112309
unităţi de vânzare 1 bucată
disponibil din August 2007
gradul de vânzare 44463
(mai mult)
gradul de vânzare 44463 la thomann.de 19 în această categorie (Detalii)

LWL Patch Cable, SC-Duplex Jack to SC-Duplex Jack, ceramic ferrule, multimodefase 62,5/125my, length 2m, specified for MADI applications,

    LWL Madi-Cable SC Duplex 2m

    Navigare inteligentă

     

    Ofertele includ 24% TVA în România şi sunt valabile în limita stocului disponibil.
    Costul transportului către România este de 20 EURO.
    Vă rugăm daţi clic aici pentru valorile transportului internaţional.
    Nu ne asumăm responsabilitatea sub nici o formă pentru greşeli tipografice sau informaţii inexacte de orice natură.
    *PVR = Preţ de vânzare recomandat în Germania de producător sau distribuitor
    Partajare
    • Facebook
    • Twitter
    • Email
    • Pinterest
    • Google+
    Persoane de Contact
    Dicţionar Interactiv
    Dicţionar Interactiv

    Pont: Porniţi funcţia Dicţionar Interactiv pentru a vă afişa automat explicaţiile termenilor tehnici.

    Feedback

    Cum apreciaţi această pagină?