• Wish list
  • Alege magazinul Select Store
    Toate țările All Countries
  • 0
Diverse Cabluri PC căutare
  • doar produsele aflate în stoc
  • compară produsele
Comentariile Clienţilor
  • pe 21.04.2012

    glitixxxxxxxxxx@yahoo.com: "Sincerele noastre aprecieri, multumiri si laude pentru colaborarea si profesionalismul cu care tratati clientii!"

  • pe 12.06.2013

    Anonim: "Cel mai bun site, cu preturi pentru toata lumea !"

  • pe 13.12.2013

    peter.xxxmit@gmxxx.com: "Sincere thanks for your excellent customer service!"

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m
17,40 €
76,92 RON
Prețul include TVA, costuri de livrare extra
Disponibil imediat
Disponibil imediat

Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

Informații despre livrare
numărul articolului 184276
unităţi de vânzare 1 bucată
disponibil din August 2005
gradul de vânzare 20198
(mai mult)
gradul de vânzare 20198 la thomann.de 7 în această categorie (Detalii)

LWL Patch Cable, SC-Duplex Jack to SC-Duplex Jack, ceramic ferrule, multimodefase 62,5/125my, length 10m, specified for MADI applications,

    Clienţii interesaţi de pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m, au achiziţionat aceste produse

    58% au achiziţionat acest produs pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m Adăugaţi în lista de cumpărături 17,40 €
    Disponibil imediat

    Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

    Informații despre livrare
    16% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 13,30 €
    Disponibil imediat

    Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

    Informații despre livrare
    7% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m 33,00 €
    Disponibil în timp scurt (2-5 zile)

    Acest articol a fost comandat la furnizorul nostru și ar trebui să ajungă în depozitul nostru în următoarele câteva zile.

    Informații despre livrare
    6% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 10,20 €
    Disponibil imediat

    Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

    Informații despre livrare
    6% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m 12,30 €
    Disponibil imediat

    Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

    Informații despre livrare
    LWL Madi-Cable SC Duplex 10m

    Navigare inteligentă

     

    Ofertele includ 24% TVA în România şi sunt valabile în limita stocului disponibil.
    Costul transportului către România este de 20 EURO.
    Vă rugăm daţi clic aici pentru valorile transportului internaţional.
    Nu ne asumăm responsabilitatea sub nici o formă pentru greşeli tipografice sau informaţii inexacte de orice natură.
    *PVR = Preţ de vânzare recomandat în Germania de producător sau distribuitor
    Partajare
    • Facebook
    • Twitter
    • Email
    • Pinterest
    • Google+
    Persoane de Contact
    Dicţionar Interactiv
    Dicţionar Interactiv

    Pont: Porniţi funcţia Dicţionar Interactiv pentru a vă afişa automat explicaţiile termenilor tehnici.

    Feedback

    Cum apreciaţi această pagină?