Diverse Cabluri PC căutare
  • doar produsele aflate în stoc
  • compară produsele
Comentariile Clienţilor
  • pe 08.05.2013

    edy_edxxxedddy@yxxx.com: "Cel mai tare sit de specialitate din Europa in opinia mea nr.1!"

  • pe 17.09.2013

    xxxxrianflorin.lungu@xxxil .com: "Toata aprecierea mea si FELICITARI pt tot ce am citit despre dvs, pt modul exceptional de a va prezenta si organiza!! BRAVO!!"

  • pe 23.10.2013

    kukxxx@gmxxx.com: "I would like to thank you all for the best support ever !"

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m
17,40 €
76,77 RON
Prețul include TVA, costuri de livrare extra
Disponibil imediat
numărul articolului 184276
unităţi de vânzare 1 bucată
disponibil din August 2005
gradul de vânzare 40105
(mai mult)
gradul de vânzare 40105 la thomann.de 14 în această categorie (Detalii)

LWL Patch Cable, SC-Duplex Jack to SC-Duplex Jack, ceramic ferrule, multimodefase 62,5/125my, length 10m, specified for MADI applications,

    Clienţii interesaţi de pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m, au achiziţionat aceste produse

    47% au achiziţionat acest produs pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m Adăugaţi în lista de cumpărături 17,40 € Disponibil imediat
    17% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 13,30 € Disponibil imediat
    11% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m 33,00 € Disponibil imediat
    7% au achiziţionat pro snake LWL MADI SC Duplex 50m 71,00 € Disponibil în timp scurt (2-5 zile)
    6% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 3m 11,20 € disponibilitate medie (aproximativ 1–2 săptămâni)

    Navigare inteligentă

     

    Ofertele includ 24% TVA în România şi sunt valabile în limita stocului disponibil.
    Costul transportului către România este de 20 EURO.
    Vă rugăm daţi clic aici pentru valorile transportului internaţional.
    Nu ne asumăm responsabilitatea sub nici o formă pentru greşeli tipografice sau informaţii inexacte de orice natură.
    *PVR = Preţ de vânzare recomandat în Germania de producător sau distribuitor
    Partajare
    • Facebook
    • Twitter
    • Email
    • Pinterest
    • Google+
    Persoane de Contact
    Dicţionar Interactiv
    Dicţionar Interactiv

    Pont: Porniţi funcţia Dicţionar Interactiv pentru a vă afişa automat explicaţiile termenilor tehnici.

    Feedback

    Cum apreciaţi această pagină?