Diverse Cabluri PC căutare
  • doar produsele aflate în stoc
  • compară produsele
Comentariile Clienţilor

CORECT,FRUMOS ,LA OBIECT,CU STIMA !!!

harvxxxxxxx@yahoo.com pe 06.09.2012

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m
17,40 €
77,67 RON
Prețul include TVA, costuri de livrare extra
Disponibil imediat
numărul articolului 184276
unităţi de vânzare 1 bucată
disponibil din August 2005
gradul de vânzare 23599
(mai mult)
gradul de vânzare 23599 la thomann.de 11 în această categorie ()

LWL Patch Cable, SC-Duplex Jack to SC-Duplex Jack, ceramic ferrule, multimodefase 62,5/125my, length 10m, specified for MADI applications,

    Clienţii interesaţi de pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m, au achiziţionat aceste produse

    50% au achiziţionat acest produs pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m Adăugaţi în lista de cumpărături 17,40 € Disponibil imediat
    12% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 13,30 € Disponibil imediat
    10% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 10,20 € Disponibil imediat
    9% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m 33,00 € Disponibil imediat
    9% au achiziţionat pro snake LWL MADI SC Duplex 50m 71,00 € Disponibil imediat

    Navigare inteligentă

     

    Ofertele includ 24% TVA în România şi sunt valabile în limita stocului disponibil.
    Costul transportului către România este de 20 EURO.
    Vă rugăm daţi clic aici pentru valorile transportului internaţional.
    Nu ne asumăm responsabilitatea sub nici o formă pentru greşeli tipografice sau informaţii inexacte de orice natură.
    *PVR = Preţ de vânzare recomandat în Germania de producător sau distribuitor
    Partajare
    • Facebook
    • Twitter
    • Email
    • Pinterest
    • Google+
    Persoane de Contact
    Dicţionar Interactiv
    Dicţionar Interactiv

    Pont: Porniţi funcţia Dicţionar Interactiv pentru a vă afişa automat explicaţiile termenilor tehnici.

    Feedback

    Cum apreciaţi această pagină?