overige computer-kabel zoeken...
  • alleen meteen beschikbaar
  • Producten vergelijken
Klanten Opmerkingen
  • am 27.12.2011

    xxxxan­die­sen@zon­net.nl: "Ik wil even een kort bericht achterlaten over Thomann. Voor een ieder die het niet weet, Thomann is geweldig!!!"

  • am 01.03.2012

    xxxxl.vos@live.nl: "Geweldige gitaar Nog beter dan ik had verwacht. Echt happy mee en heel snel geleverd."

  • am 10.04.2013

    jes­xxx­van.oort@xxxil.com: "Monday morning the order was processed and delivered to my door on Tuesday! Shopping at Thomann is highly recommended!"

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m
€ 8,90
Prijs inkl. BTW, verzendkosten niet inbegrepen
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
Artikelnummer 203810
Verkoopeenheid 1 stuk
Leverbaar sinds Januari 2008
Best seller rang 57693
(meer)
Best seller rang 57693 op thomann.de 29 in deze kategorie (Details)

LWL Patch Cable, 50/125µm, SC-Duplex Jack to SC-Duplex Jack, ceramic ferrule, multimodefase, length 2m,

    Smart Navigator

     

    * Aanbiedingen incl. BTW en geldig zo lang de voorraad strekt.
    Verzending €8,00flatrate binnen Nederland vanaf een minimale bestelwaarde van 25 EUR.
    Voor drukfouten en vergissingen wordt geen aansprakelijkheid genomen.
    *UVP=Adviesprijs van de fabrikant is niet bindend.
    Delen
    • Facebook
    • Twitter
    • Email
    • Pinterest
    • Google+
    Uw contactpersoon
    Interactieve woordenlijst
    Interactieve woordenlijst

    Tip: schakel de interactieve woordenlijst in om op productpagina’s automatische verklaringen van vakbegrippen te krijgen.

    Uw feed-back

    Hoe vindt u de op dit moment weergegeven pagina?