overige computer-kabel zoeken...
  • alleen meteen beschikbaar
  • Producten vergelijken
Klanten Opmerkingen
  • am 15.08.2012

    xxxxard.schel­le­kens@gmail. com: "De beste webwinkel die ik ken!"

  • am 27.03.2014

    xxxx­ne­lis-jr@xxxe.nl: "Thomann is en blijft gewoon top. Even vanaf de band een bestelling doen, en voor het eind van de week al binnen."

  • am 27.03.2014

    fxxxan­de­ren@me.com: "love the webshop, how it looks, how your service is, the things you have to offer...etc...Thanks for being there for musicians!"

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m
€ 8,90
Prijs inkl. BTW, verzendkosten niet inbegrepen
Middelmatig snel leverbaar (in de regel 1/2 weken)
Middelmatig snel leverbaar (in de regel 1/2 weken)

Als u dit product dringend nodig heeft raden wij u aan met ons contact op te nemen voor meer informatie over de verwachte leverdatum.

Informatie over de verzending
Artikelnummer 203810
Verkoopeenheid 1 stuk
Leverbaar sinds Januari 2008
Best seller rang 60949
(meer)
Best seller rang 60949 op thomann.de 32 in deze kategorie (Details)

LWL Patch Cable, 50/125µm, SC-Duplex Jack to SC-Duplex Jack, ceramic ferrule, multimodefase, length 2m,

    Smart Navigator

     

    * Aanbiedingen incl. BTW en geldig zo lang de voorraad strekt.
    Verzending €8,00flatrate binnen Nederland vanaf een minimale bestelwaarde van 25 EUR.
    Voor drukfouten en vergissingen wordt geen aansprakelijkheid genomen.
    *UVP=Adviesprijs van de fabrikant is niet bindend.
    Delen
    • Facebook
    • Twitter
    • Email
    • Pinterest
    • Google+
    Uw contactpersoon
    Interactieve woordenlijst
    Interactieve woordenlijst

    Tip: schakel de interactieve woordenlijst in om op productpagina’s automatische verklaringen van vakbegrippen te krijgen.

    Uw feed-back

    Hoe vindt u de op dit moment weergegeven pagina?