• Merklijst
  • Winkel kiezen Select Store
    Alle landen All Countries
  • 0
overige computer-kabel zoeken...
tot
tot
Alle filters verwijderen
Klanten Opmerkingen
  • am 15.02.2013

    si­m­oxxxans.nie­mann@hxxx.n l: "Geweldige site, geweldige shop, geweldige service."

  • am 27.03.2014

    the­o­felxxxnn@gmxxx.com: "Pakket in goede orde ontvangen en snel, dat is klasse! Hiermee laten jullie toch wel zien dat je een betrouwbare parnter bent."

  • am 11.04.2014

    n.c.xxx­mas@gxxx.com: "Geweldige service, geweldige producten tegen een geweldige prijs. Ik shop alleen nog maar hier."

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m
€ 9,90
Prijs inkl. BTW, verzendkosten niet inbegrepen
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
Artikelnummer 203810
Verkoopeenheid 1 stuk
Leverbaar sinds Januari 2008
Best seller rang 59577
(meer)
Best seller rang 59577 op thomann.de 34 in deze kategorie (Details)

Patchkabel

  • 50/125µm
  • SC-Duplex stekker naar SC-Duplex stekker
  • Keramische ring
  • Multimode vezel
  • Lengte: 2 m

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m

Smart Navigator

 

* Aanbiedingen incl. BTW en geldig zo lang de voorraad strekt.
Verzending €2,50flatrate binnen Nederland. Bij een bestelling vanaf 49.00€ verzenden wij GRATIS naar Nederland.
Voor drukfouten en vergissingen wordt geen aansprakelijkheid genomen.
*UVP=Adviesprijs van de fabrikant is niet bindend.
Delen
  • Facebook
  • Twitter
  • Email
  • Pinterest
  • Google+
Uw contactpersoon
Interactieve woordenlijst
Interactieve woordenlijst

Tip: schakel de interactieve woordenlijst in om op productpagina’s automatische verklaringen van vakbegrippen te krijgen.

Uw feed-back

Hoe vindt u de op dit moment weergegeven pagina?