• Merklijst
  • Winkel kiezen Select Store
    Alle landen All Countries
  • 0
overige computer-kabel zoeken...
  • alleen meteen beschikbaar
  • Producten vergelijken
Klanten Opmerkingen
  • am 20.08.2013

    j8r­xxx88@hoxxx.nl: "Super geregeld allemaal.Je word elke dag volledig op de hoogte gesteld zodra je een bestelling gedaan hebt.Mijn complimenten!!"

  • am 23.10.2013

    lucdef­exxx@te­lexxx.be: "Uitstekende service en “heel snelle” levering. Zondag namiddag besteld,en dinsdagmiddag thuis afgeleverd in België."

  • am 27.03.2014

    xxxx­ne­lis-jr@xxxe.nl: "Thomann is en blijft gewoon top. Even vanaf de band een bestelling doen, en voor het eind van de week al binnen."

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m
€ 9,90
Prijs inkl. BTW, verzendkosten niet inbegrepen
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
Artikelnummer 203810
Verkoopeenheid 1 stuk
Leverbaar sinds Januari 2008
Best seller rang 56689
(meer)
Best seller rang 56689 op thomann.de 31 in deze kategorie (Details)

LWL Patch Cable, 50/125µm, SC-Duplex Jack to SC-Duplex Jack, ceramic ferrule, multimodefase, length 2m,

    pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m

    Smart Navigator

     

    * Aanbiedingen incl. BTW en geldig zo lang de voorraad strekt.
    Verzending €8,00flatrate binnen Nederland vanaf een minimale bestelwaarde van 25 EUR.
    Voor drukfouten en vergissingen wordt geen aansprakelijkheid genomen.
    *UVP=Adviesprijs van de fabrikant is niet bindend.
    Delen
    • Facebook
    • Twitter
    • Email
    • Pinterest
    • Google+
    Uw contactpersoon
    Interactieve woordenlijst
    Interactieve woordenlijst

    Tip: schakel de interactieve woordenlijst in om op productpagina’s automatische verklaringen van vakbegrippen te krijgen.

    Uw feed-back

    Hoe vindt u de op dit moment weergegeven pagina?