overige computer-kabel zoeken...
  • alleen meteen beschikbaar
  • Producten vergelijken
Klanten Opmerkingen
  • am 12.12.2011

    Henk K. uit Ede: "Dank je wel en de service van Thomann is prima!"

  • am 04.04.2012

    xxxxis@fourteent­wen­ty­six.c om: "Great customer service, personal and willing to think out of the box."

  • am 11.04.2014

    jzixxx­r­net@gxxx.com: "the tone of your communications is very pleasant and friendly."

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m
€ 8,90
Prijs inkl. BTW, verzendkosten niet inbegrepen
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
Artikelnummer 203810
Verkoopeenheid 1 stuk
Leverbaar sinds Januari 2008
Best seller rang 59420
(meer)
Best seller rang 59420 op thomann.de 31 in deze kategorie (Details)

LWL Patch Cable, 50/125µm, SC-Duplex Jack to SC-Duplex Jack, ceramic ferrule, multimodefase, length 2m,

    Smart Navigator

     

    * Aanbiedingen incl. BTW en geldig zo lang de voorraad strekt.
    Verzending €8,00flatrate binnen Nederland vanaf een minimale bestelwaarde van 25 EUR.
    Voor drukfouten en vergissingen wordt geen aansprakelijkheid genomen.
    *UVP=Adviesprijs van de fabrikant is niet bindend.
    Delen
    • Facebook
    • Twitter
    • Email
    • Pinterest
    • Google+
    Uw contactpersoon
    Interactieve woordenlijst
    Interactieve woordenlijst

    Tip: schakel de interactieve woordenlijst in om op productpagina’s automatische verklaringen van vakbegrippen te krijgen.

    Uw feed-back

    Hoe vindt u de op dit moment weergegeven pagina?