• Merklijst
  • Winkel kiezen Select Store
    Alle landen All Countries
  • 0
overige computer-kabel zoeken...
tot
tot
Alle filters verwijderen
Klanten Opmerkingen
  • am 09.11.2012

    xxxxet­te-va­len­cyns@te­le­net .be: "Wij zijn zeer tevreden over de service en de snelle levering!"

  • am 27.03.2014

    un­bxxxn­nt@gxxx.nl: "Veel duidelijker en overzichtelijker kan ik me haast niet bedenken. Vooral de kabeltool is briljant!"

  • am 04.04.2014

    jxxxn­ge­len@xxxe.nl: "Goede prijs, snelle levering (maandag besteld woensdag geleverd) en duidelijke begeleiding van het aflever-traject."

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m
€ 9,90
Prijs inkl. BTW, verzendkosten niet inbegrepen
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
Artikelnummer 203810
Verkoopeenheid 1 stuk
Leverbaar sinds Januari 2008
Best seller rang 60355
(meer)
Best seller rang 60355 op thomann.de 33 in deze kategorie (Details)

Patchkabel

  • 50/125µm
  • SC-Duplex stekker naar SC-Duplex stekker
  • Keramische ring
  • Multimode vezel
  • Lengte: 2 m

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m

Smart Navigator

 

* Aanbiedingen incl. BTW en geldig zo lang de voorraad strekt.
Verzending €2,50flatrate binnen Nederland. Bij een bestelling vanaf 49.00€ verzenden wij GRATIS naar Nederland.
Voor drukfouten en vergissingen wordt geen aansprakelijkheid genomen.
*UVP=Adviesprijs van de fabrikant is niet bindend.
Delen
  • Facebook
  • Twitter
  • Email
  • Pinterest
  • Google+
Uw contactpersoon
Interactieve woordenlijst
Interactieve woordenlijst

Tip: schakel de interactieve woordenlijst in om op productpagina’s automatische verklaringen van vakbegrippen te krijgen.

Uw feed-back

Hoe vindt u de op dit moment weergegeven pagina?