overige computer-kabel zoeken...
  • alleen meteen beschikbaar
  • Producten vergelijken
Klanten Opmerkingen
  • am 23.05.2012

    xxxx­l­ke@slo­ter­wijk.nl: "Perfect! Op hemelvaartsdag een bestelling gedaan, en de maandag erop ontvangen. Uitstekende service."

  • am 18.06.2013

    R.V. uit Land­graaf: "Geweldige firma. Wij (gitaarvrienden) bestellen graag bij Thomann, voor snelle keurige afwikkeling en perfecte verzending."

  • am 27.03.2014

    En­ri­co: "Prima site, met veel uitleg, informatie en voorbeelden. Vooral de sound/geluidsvoorbeelden zijn top! Dank jullie wel!"

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m
€ 9,90
Prijs inkl. BTW, verzendkosten niet inbegrepen
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
Artikelnummer 203810
Verkoopeenheid 1 stuk
Leverbaar sinds Januari 2008
Best seller rang 54273
(meer)
Best seller rang 54273 op thomann.de 30 in deze kategorie (Details)

LWL Patch Cable, 50/125µm, SC-Duplex Jack to SC-Duplex Jack, ceramic ferrule, multimodefase, length 2m,

    pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m

    Smart Navigator

     

    * Aanbiedingen incl. BTW en geldig zo lang de voorraad strekt.
    Verzending €8,00flatrate binnen Nederland vanaf een minimale bestelwaarde van 25 EUR.
    Voor drukfouten en vergissingen wordt geen aansprakelijkheid genomen.
    *UVP=Adviesprijs van de fabrikant is niet bindend.
    Delen
    • Facebook
    • Twitter
    • Email
    • Pinterest
    • Google+
    Uw contactpersoon
    Uw feed-back

    Hoe vindt u de op dit moment weergegeven pagina?