overige computer-kabel zoeken...
  • alleen meteen beschikbaar
  • Producten vergelijken
Klanten Opmerkingen
  • am 11.10.2012

    xxxx.po­wer­sta­ti­on@gmail.co m: "Ruime sorteering, snele levertijd, goede garantie en mes scherpe prijzen. Compliment voor jullie"

  • am 22.11.2013

    gxxxar­vriend@xxx­mail.nl: "Zo een goede service, fantastisch. Iemand die nog elders gaat kopen heeft waarschijnlijk nog nooit van Thomann gehoord."

  • am 11.04.2014

    xxxxgs@xxxx.nl: "I have seldom had such a pleasant experience buying online."

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m

pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m
€ 9,90
Prijs inkl. BTW, verzendkosten niet inbegrepen
Direkt uit voorraad leverbaar
Direkt uit voorraad leverbaar

Dit product is op voorraad en kan onmiddelijk verzonden worden.

Informatie over de verzending
Artikelnummer 203810
Verkoopeenheid 1 stuk
Leverbaar sinds Januari 2008
Best seller rang 54966
(meer)
Best seller rang 54966 op thomann.de 31 in deze kategorie (Details)

LWL Patch Cable, 50/125µm, SC-Duplex Jack to SC-Duplex Jack, ceramic ferrule, multimodefase, length 2m,

    pro snake LWL Cable SC-SC Duplex 2m

    Smart Navigator

     

    * Aanbiedingen incl. BTW en geldig zo lang de voorraad strekt.
    Verzending €8,00flatrate binnen Nederland vanaf een minimale bestelwaarde van 25 EUR.
    Voor drukfouten en vergissingen wordt geen aansprakelijkheid genomen.
    *UVP=Adviesprijs van de fabrikant is niet bindend.
    Delen
    • Facebook
    • Twitter
    • Email
    • Pinterest
    • Google+
    Uw contactpersoon
    Interactieve woordenlijst
    Interactieve woordenlijst

    Tip: schakel de interactieve woordenlijst in om op productpagina’s automatische verklaringen van vakbegrippen te krijgen.

    Uw feed-back

    Hoe vindt u de op dit moment weergegeven pagina?